• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza na dni otwarte zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

 

Imprezy odbędą się na obiektach, których budowa została współfinansowana ze środków europejskich, a którymi na co dzień zarządza łomżyński MOSiR. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram wydarzeń:

 

Dni otwarte w Miasteczku Ruchu Drogowego, ul. Mazowiecka

11 maja w godz. 15.00 – 17.00

W trakcie imprezy zorganizowane będą gry i zabawy, dzięki którym dzieci i młodzież poznają zasady prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym, a także konkursy na temat wiedzy o ruchu drogowym oraz praktyczne zajęcia z wykorzystaniem infrastruktury miasteczka.

 

Dni otwarte w Parku Wodnym, ul. Wyszyńskiego

12 maja w godz. 10:30 – 12:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń” i Akademia Nurkowania „Konik Morski” zapraszają na pokaz nurkowania. W programie pokaz nurkowania przeprowadzony przez profesjonalnych nurków, połączony z możliwością zejścia pod wodę przez uczestników w asyście nurków. Atrakcja darmowa w cenie zakupu standardowego biletu wstępu do Parku Wodnego.

 

Dni otwarte w Porcie Łomża, ul. Żydowska

13 maja w godz. 10.00-15.00

Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego  znajdującego się na wyposażeniu Portu Łomża w promocyjnej cenie.

 

Zapraszamy!

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.