• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

MOSiR przez trzy kolejne dni zachęcał do aktywnego spędzania czasu w Miasteczku Ruchu Drogowego, w Parku Wodnym oraz w Porcie Łomża. Akcja zorganizowała została w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na obiektach współfinansowanych z funduszy europejskich, którymi na co dzień zarządza łomżyński Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

W piątek 11 maja MOSiR wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zaprosił dzieci do Miasteczka Ruchu Drogowego w Skateparku przy ulicy Mazowieckiej. Dzieci uczyły się znaków i dowiedziały się co trzeba zrobić, żeby móc zdać kartę rowerową. Policjant wyjaśnił też jak bezpiecznie korzystać ze ścieżki rowerowej i kto może się na niej znajdować. Jest to szczególnie ważne w sezonie, kiedy mnóstwo osób korzysta z dwóch kółek. Wszystkie dzieci otrzymały dyplom uczestnictwa w zajęciach praktycznych z jazdy na rowerze.

 

W sobotę Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń” i Akademia Nurkowania „Konik Morski” zaprosili na pokaz nurkowania do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego. Każdy zainteresowany mógł bezpłatnie spróbować swoich sił z profesjonalnym sprzętem do nurkowania.

 

- Nurkowanie jest nie tylko ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Uczy także szacunku do środowiska naturalnego- mówi Adam Siwek, instruktor nurkowania.- Członkowie Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń" corocznie biorą udział w sprzątaniu Narwi, a także prowadzą inne akcje propagujące ochronę środowiska naturalnego – dodaje.

 

Finałowa odsłona Dni Funduszy Europejskich przygotowana została w Porcie Łomża w niedzielę. Mieszkańcy Łomży i turyści mogli skorzystać z promocyjnych warunków wypożyczenia sprzętu pływającego jaki oferuje MOSiR. Pogoda dopisała a oferta na kanadyjki, kajaki i rowery wodne przyciągnęła wielu mieszkańców.

 

Zapraszamy na obiekty MOSiR!

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.