• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży organizuje wiele wydarzeń koncentrujących się na krzewieniu kultury fizycznej i sportu w obrębie wszystkich dyscyplin sportowych i rekreacyjnych. W poniedziałek 11 czerwca odbędzie się pierwszy Łomżyński Dzień Sportu, na który Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski i MOSiR zapraszają dzieci i młodzież z rodzicami oraz kluby i stowarzyszenia sportowe. Tego dnia przewidzianych jest mnóstwo atrakcji, mecze piłki nożnej i inne rywalizacje sportowe. Gwiazdą Dnia Sportu będzie były reprezentant Polski w piłce nożnej – Tomasz Frankowski i Łowca Turbo Kozaków Grzegorz GABOR Jędrzejewski!

 

Łomżyński Dzień Sportu rozpocznie się na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd o godzinie 10.00 VI Olimpiadą Lekkoatletyczną Przedszkolaków. W trakcie tej części zaplanowane są występy taneczno- wokalne wychowanków MDK oraz łomżyńskich szkół, a także show cyrkowej grupy The Clown Circus Show Ruperth and Rico. O godzinie 12.00 nastąpi uroczyste wręczenie podziękowań osobom, które wspierają działania MOSiR w propagowaniu sportu. Aby uczcić Jubileusz 600-lecia uzyskania praw miejskich, dzieci zostaną poproszone o wejście na płytę główną murawy i puszczą do nieba 600 balonów w barwach jubileuszowego logo. W ten sposób zakończona zostanie I część wydarzenia, po której nastąpi przerwa.

 

II część rozpocznie się o godzinie 16.00. Po powitaniu nastąpi prezentacja lokalnych klubów i stowarzyszeń sportowych a zawodnicy i trenerzy, którzy zadeklarowali taką chęć przemaszerują w  defiladzie wokół płyty głównej stadionu. W tym czasie na boisku bocznym rozgrywany będzie żeński turniej piłki nożnej Młodziczek, w którym udział wezmą zespoły z Łomży, Białegostoku i Pułtuska. Godzinę później na murawie boiska głównego w meczu piłki nożnej zmierzą się Rodzice vs Urząd Miejski. O 18.30 zaplanowany jest mecz finałowy, który wyłoni zwycięzcę Nocnego Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej. Dla zawodników przewidziane są puchary i atrakcyjne nagrody!

 

Przez cały dzień trenerzy Future Is Now będą prowadzili imprezę  sportową z cyklu  „Pokonaj Mistrza”, którą finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki wspólnie ze stowarzyszeniem Future Is Now. Płyta główna boiska zostanie podzielona na Strefę Atrakcji i Strefę Wyzwań. Znany piłkarz Tomasz Frankowski jako pierwszy zademonstruje jak poprawnie przejść przez zadania w Strefie Wyzwań, a następnie każdy uczestnik będzie mógł porównać swój wynik z wynikiem uzyskanym przez Mistrza! Na scenie w pokazie Freestyle Football wystąpi Adrian Duszak. Najmłodsi mieszkańcy Łomży będą mogli skorzystać z dmuchanego placu zabaw. Organizator przewidział także grilla. O nagłośnienie i oprawę muzyczną zadba w tym dniu Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych.

 

Sponsorem strategicznym wydarzenia są: Zakłady Przetwórstwa Mięsnego JBB Bałdyga oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy.

 

Podczas Łomżyńskiego Dnia Sportu 11 czerwca będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z obiektów, którymi na co dzień zarządza MOSiR. Od godziny 16.00 do zamknięcia obiektów zapraszają: Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego, Pływalnia przy ulicy Niemcewicza oraz korty tenisowe przy ulicy Zjazd. Jeśli chciałbyś popływać kajakiem, kanadyjką lub rowerem wodnym to w Porcie Łomża przy ulicy Żydowskiej od godziny 16.00 wypożyczysz je za darmo na dwie godziny!

 

 

Więcej szczegółów na facebooku MOSIR Łomża! www.facebook.com/mosirlomza/

 

PROGRAM ŁOMŻYŃSKIEGO DNIA SPORTU:

 

I część

 

10.00 - VI Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkolaków

  • bieg na 600 m za liderem

  • Pokonaj Mistrza: Strefa Wyzwań, Pokaz Freestyle Football, występy wokalne

  • występ The Clown Circus Show Ruperth and Rico występ pt. „Ale wkoło jest wesoło” artystyczne występy rozrywkowo-cyrkowe: tańczące klauny, bańki mydlane, konfetti

 

12.00 - wręczenie podziękowań osobom wspierającym sport i krzewiącym kulturę sportową

 

13.00 - 600 balonów do nieba na 600-lecie Miasta Łomży

 

 

 

II część

 

Gwiazda Łomżyńskiego Dnia Sportu: Tomasz Frankowski

i prowadzący program Turbo Kozak na antenie Canal + Grzegorz Jędrzejewski!

 

16.00 – 20.00 występy wokalne MDK, pokaz Zumby, dmuchany plac zabaw, grill

 

16.00 – 18.00 turniej Młodziczki MOSiR Łomża (boisko boczne)

 

16.00 – Pokaz Freestyle Football

 

16.15 - prezentacja łomżyńskich klubów i stowarzyszeń sportowych

 

17.00 - mecz piłki nożnej Samorząd vs. Rodzice (płyta główna)

 

18.30 - Finałowy Mecz Nocnego Turnieju Młodzieżowego (płyta główna)

 

20.00 - wręczenie nagród dla uczestników Nocnego Turnieju Młodzieżowego

 

 

PRZEZ CAŁY DZIEŃ EVENT „POKONAJ MISTRZA” NA PŁYCIE GŁÓWNEJ STADIONU!

 

I. STREFA ATRAKCJI

warsztaty Freestyle Football • mecz w dmuchanych kulach BUBBLE BALLS • mecze Zorba • wyścigi Potrójne Spodnie • Piłkarskie Kręgle + Football Curling • Punkt gier: e-sport, piłkarzyki • Foto Ścianka

 

II. STREFA WYZWAŃ

Speed Test Radar mierzący Moc Strzału • Refleksomierz • Żonglerka • Bramka Celnościowa • Maszynka Borussii • Test na Dwie Nogi

 

Emocje gwarantowane! Zapraszamy!

 

 

Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin lub odwołania poszczególnych atrakcji.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.