• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Już od 1 lipca w każdą sobotę i niedzielę, aż do końca września w godzinach 16.30-19.30 można będzie posłuchać znanych polskich utworów z lat 80-tych, 70-tych i cygańskich w wykonaniu łomżyńskiego zespołu.

 

Tereny sportowo-rekreacyjne nad Narwią czyli popularne bulwary i Port Łomża to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego. Znajdziemy tutaj alejki do spacerowania z pięknym widokiem na rzekę Narew, plac zabaw i siłownię zewnętrzną, a także bezpłatne miejsce do grillowania. Znajduje się tutaj również Port Łomża, gdzie można wypożyczyć m.in. kajaki, kanadyjki czy rowery wodne. Ruszył sezon wakacyjny, więc pole kempingowe powoli zapełnia się turystami z różnych stron świata. Organizacja potańcówek w tym miejscu jest propozycją urozmaicenia kalendarza wydarzeń z okazji Jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich miastu.

 

- Miejsce jest wspaniałą wizytówką promocyjną naszego miasta- mówi Teresa Dzięgielewska, jedna z założycieli zespołu Tabor. - Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji możemy realizować naszą pasję do muzykowania i umilać mieszkańcom Łomży i turystom czas spędzony na bulwarach.

 

Zespół działa w stowarzyszeniu Tabor. Członkowie posiadają własne instrumenty takie jak saksofon czy akordeon i prezentują muzykę rozrywkową. Swoimi występami uatrakcyjnią letnią ofertę bulwarów.

 

Impreza jest bezpłatna. Występy zespołu uzależnione są od sprzyjających warunków atmosferycznych.

 

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę na bulwary przy ulicy Żydowskiej!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.