• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W związku z organizacją V TRIATHLON-u MOSiR Łomża, w niedzielę 29 lipca, w godzinach 11:50 - 14:00 wyłączona zostanie z ruchu na całym odcinku ulica Rybaki oraz ulica Sikorskiego (od skrzyżowania z ulicą Rybaki do skrzyżowania z ulicą Włościańską w Piątnicy). W tym czasie na ulicach odbędzie II etap zawodów - jazda rowerem. 

 

Impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego. W zawodach udział bierze 50-ciu triathlonistów, głównie z województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. W ubiegłym roku pierwszy na mecie pojawił się Piotr Stefanowski z Białegostoku z czasem 00:51:33. Czy w tym roku uda się komuś pobić ten rekord?

 

Start Triathlonu rozpocznie się na Plaży Miejskiej o godzinie 12:00, natomiast finisz będzie miał miejsce na bulwarach nadnarwiańskich przy Porcie Łomża. Pierwszym etapem rywalizacji będzie pływanie na dystansie 1,2 km. Kolejny etap to rower. Tutaj dystans wyniesie 15 km - 3 pętle. Start będzie znajdował się w rejonie przystani u zbiegu bulwarów i wjazdu do Hospicjum. Trasę przejazdu rowerem przewidziano całą szerokością jezdni ulicami Rybaki i Sikorskiego na odcinku od ulicy Zdrojowej, poprzez Most Hubala aż do zbiegu z ulicą Włościańską w Piątnicy. Końcowe starcie odbędzie się w konkurencji biegu na dystansie 3 km - 3 pętle. Start zawodników do biegu ulokowany zostanie na bulwarach, dalej chodnikiem przy ulicy Rybaki do ulicy Żydowskiej. W Triathlonie użyty zostanie profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu z podziałem na konkurencje.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną ufundowane przez naszych sponsorów: Center-Mebel Centrum Płyt i Okuć Meblowych, OSM Piątnica, Szkoła Języków Obcych Linguo, JBB Bałdyga, Hurtownia BTS Szymańscy, Siłownia Best Gym.

 

Partnerami wydarzenia są: Grupa Ratownicza SPR Nadzieja, Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń”, Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, MPK Łomża.

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zapraszamy do kibicowania sportowcom. Wstęp wolny!

 

Więcej informacji: https://pl-pl.facebook.com/mosirlomza/

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.