• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Łomżyńskie bulwary, którymi administruje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji to miejsce rodzinnego wypoczynku. Znajduje się tutaj Port Łomża, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny; pole kempingowe, które odwiedzają turyści z całego świata; siłownia na świeżym powietrzu i plac zabaw dla dzieci, a przede wszystkim alejki do spacerowania z cudowną panoramą na rzekę Narew. Dlatego też chcąc umilić zawodnikom czas MOSiR postanowił zaprosić ich na VI Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki właśnie w to miejsce. Zarówno pogoda jak i humory graczy oraz kibiców dopisały.

 

W zawodach udział wzięło 13 dwuosobowych zespołów. W tym roku poziom graczy był bardzo wysoki, a walka niezwykle zacięta. Zespoły pojawiły się na łomżyńskich bulwarach ponad godzinę przed planowanymi mistrzostwami, aby rozgrzać się trenując na czterech stołach. O godzinie 16-tej zostały rozlosowane grupy. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywane były mecze systemem każdy z każdym. Z obu grup po dwie drużyny przeszły do półfinałów, aby następnie wyłonić finalistów.

 

Pełny emocji finał VI Otwartych Mistrzostw w Piłkarzyki wyłonił zwycięzcę, którym została drużyna AKS Piątnica w składzie Adam Sejnowski i Karol Sejnowski. Na II miejscu uplasował się zespół Arial, czyli Jacek Popielarz i Mariusz Małachowski. Na podium stanęli również zdobywcy miejsca III:  Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Krzysztof Kozicki- wójt Gminy Piątnica. Natomiast na miejscu IV znalazła się drużyna Łukasza Sejnowskiego i Andrzeja Sejnowskiego, której niewiele zabrakło do podium. Wszyscy startujący w zawodach otrzymali dyplomy, a zdobywcom miejsc I-IV podczas uroczystej dekoracji wręczone zostały pamiątkowe puchary i drobne nagrody rzeczowe.

 

 

Grupa A

Grupa B

Partnerzy

Andrzej Modzelewski

Krzysztof Kozicki

Jezioracy

Apolonia Długokencka

Zofia Długokencka

Ekotechnika

Arkadiusz Zembrzuski

Joanna Zembrzuska

Arial

Jacek Popielarz

Mariusz Małachowski

Kubatedi

Tadeusz Siwik

Kuba Siwik

Drużyna Głuchych

Paweł Radziuk

Sebastian Białobrzeski

Łuki i Andrzej

Łukasz Sejnowski

Andrzej Sejnowski

JJ

Julian Narewski

Jacek Narewski

MOSiR

Kamil Walczyk

Przemek Męczkowski

AKS Piątnica

Adam Sejnowski

Karol Sejnowski

RBB Electric

Robert Bagiński

Rafał Bagiński

Krystian Bagiński

Długie

Marcin Długokencki

Barbara Długokencka

Sejnowscy

Kacper Sejnowski

Ania Sejnowska

 

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia w przyszłym roku w jeszcze większym składzie!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.