• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Puchar Ligi to rozgrywki piłkarskie organizowane regularnie od kilku lat przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Uczestniczą w nich drużyny, które występują w rozgrywkach MLPN MOSIR Łomża. W niedzielę 26 sierpnia osiem drużyn walczyło w dwóch 4-zespołowych grupach o awans do meczu finałowego.

 

Wcześniej, podczas losowania, drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znalazły się zespoły: Demed, Trójkąt, KS Biel Sonarol i Planet Cash, które rozegrały mecze w niedzielę od godziny 15-tej na Orliku przy ulicy Bernatowicza w Łomży. Do grupy B, która rywalizowała na Orliku przy ulicy Katyńskiej trafiły drużyny: GKS Łomża, Skill Squad, Orły Zbójna i UniGlass. Mecze rozgrywane były systemem 2 x 10 minut. Sędziami byli Radosław Jemielity i Marcin Łebkowski. Mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji, nie zabrakło nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

 

Z grupy A awansowały drużyny Planet Cash i Demed, natomiast z Grupy B UniGlass i Orły Zbójna. W meczach półfinałowych zmierzył się zwycięzca grupy A z drugim miejscem grupy B czyli Planet Cash i Orły Zbójna. Ten mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 dla zawodników Orły Zbójna, którzy awansowali do finału turnieju. W drugim półfinale zwycięzca grupy B Uniglass zmierzył się z zespołem Demed z grupy A. Do finału awansował UniGlass z wynikiem 3:0.

 

Mecz o trzecią lokatę był pełen emocji, gdyż po końcowym gwizdku zakończył się remisem 1:1, a o zajęciu miejscu na podium zadecydowały rzuty karne! Bezbłędnie wykonujący rzuty zespół Planet Cash zajął III miejsce Pucharu Ligi.

 

Wieczorem o godzinie 20-tej na boisku przy Katyńskiej rozegrał się ostatni mecz. W finale zmierzyły się UniGlass i Orły Zbójna. Obie drużyny z determinacją walczyły o puchar. Jednak lepsza była w tym dniu drużyna UniGlass, która wykazała się niezłą obroną i precyzyjnością strzałów, ostatecznie wygrywając 3:0. Zespół Orły Zbójna uplasował się na II miejscu, natomiast UniGlass został mistrzem Pucharu Ligi MLPN MOSiR Łomża 2018!

 

Na uwagę zasługuje zawodnik Uniglass - Michał Pardo, który w turnieju strzelił 10 bramek i został Najlepszym Strzelcem Pucharu Ligi. Najlepszym Bramkarzem okazał się Sławomir Dąbrowski z zespołu Planet Cash. Najwyżej ocenionym Zawodnikiem Pucharu Ligi został Paweł Szymczyk z drużyny Orły Zbójna.

 

Puchary i medale wręczał Andrzej Modzelewski- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

 

Wszystkim dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Nowy sezon MLPN MOSiR ŁOMŻA 2018/2019 rusza już w ten weekend! Zawody zostaną rozegrane z podziałem na dwie ligi. Więcej informacji na www.mlpnlomza.ligspace.pl

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.