• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

To już 4. edycja wyjątkowej sztafety charytatywnej organizowanej pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. Start w sobotę 15 września 2018 r. o godz. 11.00 jednocześnie na 12 wybranych stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce. W Łomży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na stadion przy ulicy Zjazd!


PKO Bieg Charytatywny to bieg bez mety, w którym jedynym ograniczeniem są możliwości drużyny i czas! Mamy dokładnie godzinę, aby pomóc najmłodszym. Wysiłek zostanie przeliczony na posiłki dla dzieci. Środki przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego.

 

W tym roku pomagać mogą także kibice! Wystarczy stworzyć własną strefę kibicowania. Liczną, barwną, głośną, wyróżniającą się od innych. Najlepsze zespoły będą nagradzane. Zwycięska drużyna będzie mogła wskazać cel na jaki Fundacja PKO Banku Polski przekaże dodatkowe 10 tys. złotych.

Przed biegiem dorosłych, o godz. 10.00 na tych samych stadionach odbędzie się PKO Bieg Charytatywny Młodych dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. One także przyczynią się do wsparcia swoich rówieśników.

Limit uczestników w biegu głównym to 70 drużyn na stadion. Opłata startowa wynosi 50 zł od drużyny, czyli 10 zł od osoby. Natomiast w PKO Biegu Charytatywnym Młodych w każdym z miast może wziąć udział 350 dzieci. Koszt startu dziecka to 5 zł. Wszystkie wpłaty zostaną przekazane na cel charytatywny. Wszyscy uczestnicy otrzymują w pakietach startowych koszulkę oraz medal na ukończenie biegu, a na najlepsze zespoły czekają nagrody. Inicjatywę wspierają co roku celebryci i znani sportowcy.

Rejestracji 5-osobowej drużyny można dokonać na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl. Potwierdzeniem udziału jest uiszczenie opłaty startowej. Na stronie dostępny jest także regulamin i zasady udziału w biegu.

 

Zapraszamy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.