• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na piknik rodzinny połączony z wyścigiem rowerowym na nowym odcinku ulicy Zawadzkiej. W trakcie wydarzenia przewidziane są animacje dla dzieci, rodzinne konkursy z nagrodami oraz grill. Zapisy na wyścig ŁoKeRami potrwają od 20 do 28 września do godziny 14.00, i prowadzone będą przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Impreza odbędzie się w niedzielę 30 września w godz. 11:00-15:00 przy nowym odcinku ul. Zawadzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Przykoszarową.

 

Wyścig odbędzie się na dystansie ok. 1,5 km na rowerach Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. Rozegrany zostanie w formule eliminacji kobiet i mężczyzn (po 40 zawodników i zawodniczek od 16 roku życia) oraz finału open dla 20 najlepszych zawodniczek i 20 zawodników z eliminacji. Zdobywcy miejsc I-III otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy wyścigu pamiątkowe upominki.  Zgłoszenia do udziału w zawodach będą przyjmowane pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, ul. Zjazd 18. Karta zgłoszenia, trasa oraz szczegółowy regulamin dostępne są poniżej w załącznikach do pobrania. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach wyścigu rowerowego odbędzie się także piknik rodzinny, w trakcie którego przewidziane są animacje dla dzieci (pokaz baniek mydlanych, zabawy konstrukcyjne, malowanie buzi, balony, popcorn, wata cukrowa, żywa maskotka), rodzinne konkursy z nagrodami oraz grill.

 

1. Regulamin

2. Trasa wyścigu

3. Karta zgłoszenia

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.