• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Andrzej Modzelewski dyrektor MOSiR poprowadził wykład na temat zarządzania jednostką budżetową i zaprezentował łomżyńskie obiekty sportowe na Ogólnopolskim Forum dla Zarządców obiektów sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu.

 

Zarządzanie obiektami sportowymi wymaga wszechstronnej wiedzy oraz odpowiedniego stylu zarządzania. W dniach 1-3 października odbyło się VII Ogólnopolskie Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów obiektów sportowo-rekreacyjnych. W konferencji udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskich Związków Sportowych oraz dyrektorzy ośrodków sportowych, w tym Andrzej Modzelewski - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Podczas licznych dyskusji uczestnicy wymienili się spostrzeżeniami na temat sposobów zarządzania obiektami sportowymi. Omówione były także możliwości pozyskiwania funduszy na cele budowlane oraz remontowo-modernizacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych odnawialnych źródeł energii.

 

- Dynamiczna rozbudowa obiektów sportowych w Polsce, wymusza konieczność nowego podejścia do gospodarowania tego typu ośrodkami. W debacie o rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poruszana była także rola informatyki w efektywnym zarządzaniu ośrodkami sportowymi – mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR w Łomży.

 

Kolejny dzień forum przeznaczony był na omówienie różnych form funkcjonowania jednostek miejskich. Wykład na temat jednostek budżetowych przeprowadził Andrzej Modzelewski, który na przykładzie MOSiR w Łomży szczegółowo omówił wady i zalety tej formy prawnej.

 

- Obiekty, którymi zarządzam uzyskały wiele słów uznania za wysoki standard. Takie spotkania i wymiana wiedzy są bardzo efektywne i wartościowe dla dalszego rozwoju naszego ośrodka w Łomży – podkreśla Andrzej Modzelewski.

 

Kongres zakończył się Mistrzostwami Polski w Piłkarzykach. Nasze miasto godnie reprezentował dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Rywalizacja była zacięta do ostatnich sekund rozgrywek. I miejsce na podium wywalczył Andrzej Modzelewski wspólnie z Bartłomiejem Pieńkowskim - dyrektorem MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Serdecznie gratulujemy najwyższego wyniku!

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.