• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W środę 24 października na kompleksie sportowo – rekreacyjnym "Moje Boisko Orlik 2012" przy ulicy Bernatowicza w Łomży został rozegrany I etap XIX edycji Turnieju "Z  Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Żeńska drużyna piłki nożnej U12 MOSiR Łomża, która po raz pierwszy przystąpiła do tych rozgrywek pokonała 5:0 zespół UKS Łomżyczka, który w poprzednich latach zajmował wysokie miejsce w całym turnieju.

 

Dziewczęta rozgrywając wczorajszy mecz w bardzo trudnych warunkach, silnym wietrze i opadach deszczu wykazały swoją determinację. Wszystkie akcje były bardzo dobrze przemyślane i zakończone pewnością celnych strzałów do bramki przeciwnika. Kolejny etap zostanie rozegrany na wiosnę 2019 roku.

 

Przypominamy, iż zespół MOSiR Łomża powstał stosunkowo niedawno w 2017 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta Mariusza Chrzanowskiego, i już może pochwalić się sukcesami. Popkowska Anna i Mioduszewska Nina zostały ponownie powołane do kadry województwa podlaskiego piłki nożnej na mecz, który odbędzie się 30 października w Toruniu. Gratulujemy! Teraz na zawodniczki czeka sezon przygotowawczy, podczas którego będą intensywnie trenowały w nowej hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.

 

Skład: Lubak Oliwia (kapitan), Grabowska Aleksandra (bramkarka), Mioduszewska Nina, Zabielska Marcelina, Bikowska Dominika, Popkowska Anna, Bączek Aleksandra, Kowalczyk Zuzanna, Bukowska Katarzyna.

Trener: Narolewski Dariusz.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.