• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

28 października w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży odbyła się pierwsza z trzech edycji sezonu 2018/2019 zawodów pływackich pod nazwą "Podstawówka na Fali H2O". W niedzielny poranek na pływalni zjawiło się ponad 120 uczniów ze szkół podstawowych. Nie zawiedli również kibice, którzy licznie zjawili się na trybunach, by kibicować swoim pociechom. Celem zawodów, które od kilku lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jest popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie do aktywnego i sportowego sposobu spędzania wolnego czasu oraz propagowanie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego.

 

Punktualnie o godzinie 10.00 Andrzej Modzelewski- Dyrektor MOSiR Łomża powitał wszystkich zgromadzonych. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy łomżyńskiego Zespołu Szkół Specjalnych, którzy pływali stylem dowolnym na dystansie 25 metrów. Uczniowie dali z siebie wszystko i zaprezentowali wspaniałą kondycję pływacką, dzięki czemu wszyscy otrzymali zasłużone medale. W kolejnej części zawodów odbyły się starty uczniów klas I-III na dystansie 25 metrów stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym. Następnie na dystansie 50 metrów w stylach dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym zmierzyli się zawodnicy z klas IV-VIII. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych medale.

 

Gratulujemy wszystkim, którzy startowali w zawodach, rodzicom, a także trenerom i opiekunom, którzy zachęcają dzieci już od najmłodszych lat do pływania! Kolejna, II edycja sezonu 2018/2019 "Podstawówki na Fali H2O"  będzie miała miejsce po nowym roku.

 

Wyniki do pobrania:

Zespół Szkół Specjalnych

Styl dowolny- chłopcy

Styl dowolny- dziewczęta

Styl grzbietowy- chłopcy

Styl grzbietowy- dziewczęta

Styl klasyczny- chłopcy

Styl klasyczny- dziewczęta

Styl motylkowy- chłopcy

Styl motylkowy- dziewczęta

 

Foto: MOSiR i KOFI Sport

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.