• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zawody pływackie organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży podzielone są na dwie edycje, które odbywają się na jesieni i w okresie wiosennym. Uczniowie rywalizują na dystansie 50 metrów w stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego w niedzielę 18 listopada o godzinie 9.00.

 

Zgłoszeń mogą dokonywać przedstawiciele szkół i instruktorzy nauki pływania wyłącznie na karcie zgłoszeniowej dostępnej do pobrania na dole strony. W związku z wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych (RODO) od tego roku niezbędne jest także dostarczenie podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na przetwarzanie danych dziecka. Dokumenty należy składać do dnia 13 listopada 2018 r. w Parku Wodnym pok. 112. Skany dokumentów można także wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA: Karty zgłoszeniowe przyniesione po 13 listopada lub bez załączonych, podpisanych deklaracji dotyczących przetwarzania danych osobowych nie będą przyjmowane.

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania na trybunach! Od godziny 11-tej Park Wodny otwarty będzie dla osób nie biorących udziału w wydarzeniu.

 

PROGRAM ZAWODÓW:

Otwarte Zawody Pływackie klas gimnazjalnych i Szkół Średnich MOSiR Łomża

8.30

wejście zawodników do szatni

8.45

rozgrzewka

9.00

Oficjalne otwarcie i rywalizacja w poszczególnych stylach:

 

50 m st. dowolny chłopcy

50 m st. dowolny dziewczęta
50 m st.
klasyczny chłopcy

50 m st. klasyczny dziewczęta
50 m st.
motylkowy chłopcy

50 m st. motylkowy dziewczęta

50 m st. grzbietowy chłopcy
50 m st.
grzbietowy dziewczęta

10.00

dekoracja i zakończenie zawodów

 

REGULAMIN ZAWODÓW

Otwarte Zawody Pływackie klas gimnazjalnych i Szkół Średnich MOSiR Łomża 2018/2019

 

1. Cel zawodów:

Popularyzacja pływania wśród młodzieży jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych. Budowanie poprawnej postawy otwartej na aktywności fizycznej, ze szczególnym ukierunkowaniem na pływanie oraz bezpieczeństwo nad wodą. Umożliwienie sprawdzenia umiejętności pływackich zawodnikom. Przegląd umiejętności pływackich w celu wyławiania talentów pływackich wśród młodzieży trenujących w szkołach i sekcjach pływackich. Promowanie zdrowego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem rozbudzania i rozwoju zainteresowań pływackich wśród młodzieży. Integracja między zawodnikami i klubami pływackimi.

 

2. Organizator:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

 

3. Termin i miejsce zawodów:

18 listopada 2018 r.

Park Wodny ul. Wyszyńskiego 15

 

4. Zgłoszenia do udziału w zawodach:

W zawodach bierze udział młodzież umiejąca pływać ze szkół średnich oraz klas gimnazjalnych zgłoszona przez kierowników ekip (przedstawicieli szkół oraz instruktorów nauki pływania) na specjalnych kartach zgłoszeniowych (Załącznik Nr 1). Każda reprezentacja powinna posiadać trenera/opiekuna.

 

Podpisane przez kierowników ekip karty zgłoszeniowe na zawody wraz z uzupełnioną przez rodzica/opiekuna prawnego deklaracją ochrony danych osobowych RODO należy składać do dnia 13 listopada 2018 r. w Parku Wodnym pok. 112 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie chętnych na zawody przez kierowników ekip nie jest równoznaczne ze zgodą rodziców/opiekunów prawnych na udział w zawodach. Brak podpisanej deklaracji ochrony danych dziecka dyskwalifikuje zawodnika z udziału w zawodach.

 

5. Konkurencje odbywają się w kategoriach z podziałem na płeć:

50 m st. dowolny chłopcy

50 m st. dowolny dziewczęta
50 m st.
klasyczny chłopcy

50 m st. klasyczny dziewczęta
50 m st.
motylkowy chłopcy

50 m st. motylkowy dziewczęta

50 m st. grzbietowy chłopcy
50 m st. grzbietowy dziewczęta

 

6. Punktacja konkurencji indywidualnych:

I m-ce – 10 pkt,

II m-ce – 8 pkt,

III m-ce – 6 pkt,

IV m-ce – 5 pkt,

V m-ce – 4 pkt.

 

7. Każdy uczestnik w walce o punkty może wystartować w dwóch konkurencjach indywidualnych. Istnieje możliwość wpisania uczestnika na kolejną konkurencję, jednak te starty będą się odbywały poza konkurencją (PK) co oznacza, że w przypadku zajęcia wysokiego miejsca punkty za te starty nie zostaną naliczone do ogólnej klasyfikacji.

 

8. Zawodnicy, którzy nie zgłoszą się na start po wywołaniu przez spikera lub nie pokonają właściwego dystansu będą nieklasyfikowani (NKL).

 

9. Organizatorzy w trakcie trwania zawodów zapewniają opiekę ratowniczą (udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej).

 

10. Wszystkie spory, protesty i odwołania rozstrzyga komisja sędziowska.

 

11. Wyniki danych konkurencji będą ogłaszane na bieżąco przez spikera zawodów, oraz po zawodach zostaną udostępnione na stronie internetowej www.mosir.lomza.pl

 

12. Zasady stylów pływackich reguluje PZP – Przepisy FINA.

 

13. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych i następstw nieszczęśliwych wypadków.

 

14. Nagrody

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. dwóch edycjach zostanie uhonorowany nagrodą specjalną.

 

15. Regulamin obowiązuje od 30 października 2018 r.

 

PLIKI DO POBRANIA:

zgłoszenie

zgoda rodzica/opiekuna

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.