• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował Halowy Turniej Piłki Nożnej. W ten sposób MOSiR postanowił uczcić wyjątkowy dzień, w którym przypadła 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Zainteresowanie turniejem było ogromne. Do turnieju zgłosiło się aż 16 zespołów, które na co dzień rywalizują w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej MOSiR Łomża. Kilka dni wcześniej Andrzej Modzelewski, dyrektor łomżyńskiego ośrodka sportu, w drodze losowania podzielił drużyny na cztery grupy.

 

W niedzielę o godzinie 9.00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ulicy Ks. Anny 18 zgromadzeni uczestnicy i kibice uroczyście odśpiewali Hymn Polski, po czym przystąpili do rozgrywek. Mecze grupowe i ćwierćfinałowe rozgrywane były systemem 1 x 12 minut, natomiast mecze półfinałowe, mecz o III miejsce i finał systemem 2 x 10 minut. Tego dnia nie brakowało emocji, bo wszystkie drużyny z determinacją walczyły o zwycięstwo. Sędzią głównym turnieju był Radosław Jemielity.

 

Do ćwierćfinału awansowały zespoły: DeSeniors, Demed, Trójkąt, BTS Szymańscy, Planet Cash, UniGlass, KS Biel Sonarol Jeziorko i Dantex.

 

W meczach półfinałowych Trójkąt pokonał Deseniors wygrywając 4:0, a UniGlass wygrał z KS Biel Sonarol Jeziorko 2:0.

 

W meczu o III miejsce na podium DeSeniors dał z siebie wszystko wygrywając z KS Biel Sonarol Jeziorko 3:2. Trójkąt i UniGlass walczyły o I i II miejsce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 i zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Nożnej MOSiR Łomża z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości został zespół UniGlass! Gratulujemy!

 

Podczas turnieju najwyższej ocenionym Zawodnikiem MVP został Grzegorz Jankowski z zespołu DeSeniors. Najlepszym Bramkarzem okazał się Rafał Brzósko z drużyny Trójkąt. Niekwestionowanym Królem Strzelców tego turnieju był Michał Pardo z UniGlass.

 

Puchary, medale i statuetki wręczył zawodnikom Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

ĆWIERĆFINAŁ

DeSeniors

3:1

Demed

Trójkąt

2:0

BTS Szymańscy

Planet Cash

0:2

UniGlass

KS Biel Sonarol Jeziorko

4:0

Dantex

 

PÓŁFINAŁ

DeSeniors

0:4

Trójkąt

UniGlass

2:0

KS Biel Sonarol Jeziorko

 

FINAŁ- III MIEJSCE

DeSeniors

3:2

KS Biel Sonarol Jeziorko

 

FINAŁ -I i II MIEJSCE

Trójkąt

0:1

UniGlass

 

Najlepszy Zawodnik MVP

Grzegorz Jankowski (DeSeniors)

Najlepszy Strzelec

Michał Pardo (UniGlass)

Najlepszy Bramkarz

Rafał Brzósko (Trójkąt)

 

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dopingowali zawodników z trybun i zawodnikom, którzy swoje piłkarskie pasje mogą spokojnie realizować dzięki wydarzeniom, które miały miejsce 100 lat temu.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.