• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W niedzielny poranek 18 listopada w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży odbyły się zawody pływackie, które każdego roku organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem zawodów jest popularyzacja pływania oraz przegląd umiejętności pływackich w celu wyławiania talentów pływackich wśród młodzieży trenujących w szkołach i sekcjach pływackich.

 

Podczas oficjalnego otwarcia zawodów, punktualnie o godzinie 9-tej wszystkich zebranych powitał Andrzej Modzelewski - dyrektor MOSiR Łomża. Po krótkiej rozgrzewce w wodzie zawodnicy zmierzyli się na dystansie 50 metrów w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

 

W tym roku udział w zawodach wzięli uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomży, Katolickiej Szkoły Podstawowej w Łomży, Gimnazjum Akademickiego w Łomży, Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży, Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży, II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, I Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie oraz wychowankowie szkółek pływackich: Pupik, Pływak, Kofi Sport.

 

Po ukończeniu zaplanowanych dystansów nastąpiło uroczyste wręczenie medali dla zwycięzców tej edycji. Wszystkim zawodnikom, opiekunom i trenerom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na drugą edycję zawodów, która zaplanowana jest w okresie wiosennym 2019.

 

Wyniki do pobrania:

zawody pływackie szkoły średnie i klasy gimnazjalne

 

 Foto: MOSiR Łomża/ Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.