• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Wybierz się z bliskimi na lodowisko, zrób rodzinne selfie z logo Kinder Pingui i opublikuj je na na stronie www.lodowiskakinderpingui.pl 100 par łyżew czeka na Zwycięzców!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy udać się na Lodowisko "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży i zrobić sobie selfie na tle logo Kinder Pingui. Następnie trzeba przesłać zdjęcie na stronę organizatora konkursu. Co tydzień jury nagrodzi 10 najbardziej kreatywnych, pomysłowych, rodzinnych selfie. W każdym tygodniu można umieszczać nowe zdjęcia i zwiększać w ten sposób swoje szanse wygrania nagrody! Lista Laureatów ogłaszana jest w każdy czwartek w zakładce „Zwycięzcy”. Łącznie czeka 100 par łyżew.

 

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie:

https://lodowiskakinderpingui.pl/

 

Celem marki Kinder Pingui jest wspieranie rodziców w wychowywaniu radosnych dzieci. Przekazując dla Lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej w Łomży sprzęt: chodziki pingwinki do bezpiecznej nauki jazdy na łyżwach, kaski oraz odblaskowe kamizelki Kinder Pingui oferuje dzieciom radość z pysznej zabawy jaką jest jazda na łyżwach a rodzicom pewność, że ich dzieci mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na lodzie.

 

Zapraszamy na Lodowisko!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  29

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.