• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

„Podstawówka na fali H2O " organizowana jest cyklicznie od kilku lat i zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie młodych amatorów pływania. Łomżyński MOSiR każdego roku stara się zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu. Właśnie ruszyły zapisy na zawody pływackie dla uczniów szkół podstawowych, które odbędą się w niedzielę 17 lutego w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego.

 

Przypomnijmy: zawody podzielone są na trzy edycje, które odbywają się na jesieni, w zimę i w okresie  wiosennym. W "Podstawówce na fali H2O" może wziąć udział każde dziecko, które umie pływać i uczęszcza do klasy I-VIII szkoły podstawowej.  Konkurencje odbywają się w kategoriach z podziałem na wiek oraz płeć. Uczniowie rywalizować będą w  stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Każdy uczestnik w walce o punkty  może wystartować w dwóch wybranych stylach. Istnieje możliwość wpisania na kolejne konkurencje, jednak te starty będą odbywały się poza konkurencją, co oznacza, że w przypadku zajęcia wysokiego miejsca punkty za te starty nie zostaną naliczone do ogólnej klasyfikacji.  Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. wszystkich trzech edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną. Regulamin udostępniony jest na dole strony.

 

Zgłoszeń mogą dokonywać przedstawiciele szkół i instruktorzy nauki pływania wyłącznie na karcie zgłoszeniowej dostępnej do pobrania na dole strony oraz w Recepcji Parku Wodnego. W związku z wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych RODO niezbędne jest także dostarczenie podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego zgody uczestnictwa i przetwarzania danych zawodnika w celach promocji wydarzenia i publikacji wyników oraz zdjęć. Dokumenty należy składać do dnia 13 lutego 2019 r. w Parku Wodnym pok. 112. UWAGA: Karty zgłoszeniowe przyniesione po wyznaczonym terminie lub bez załączonych podpisanych deklaracji przez rodzica/opiekuna nie będą przyjmowane. Listy startowe wywieszone będą dnia 15 lutego na tablicy przy Recepcji Parku Wodnego – tego dnia do godziny 15.00 możliwa będzie weryfikacja listy uczestników w poszczególnych konkurencjach.

 

Podczas wydarzenia wykonywane będą zdjęcia, które razem z wynikami poszczególnych zawodników będą upublicznione na stronie www.mosir.lomza.pl oraz fanpage MOSiR Łomża, a także przesłane do mediów.

 

Kategoria wiekowa

Rocznik

A

2012

A1

2011

A2

2010

B

2008 - 2009

C

2006 – 2007

D

2005-2004

 

Konkurencje Podstawówka na fali H2O I edycja 2018/2019

- 25 m st. dowolny chł. i dz. - kat. A, A1, A2

- 25 m st. grzbietowy chł. i dz. - kat. A, A1, A2

- 25 m st. klasyczny chł. i dz. - kat. A, A1, A2

- 50 m st. dowolny chł. i dz. - kat. B, C, D

- 50 m st. grzbietowy chł. i dz. - kat. B, C, D

- 50 m st. klasyczny chł. i dz. - kat. B, C, D

- 50 m st. motylkowy chł. i dz. - kat. B, C, D

 

REGULAMIN ZAWODÓW

Podstawówka na fali H2O II edycja 2018/2019

1. Cel zawodów:

Popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do aktywnego i sportowego sposobu spędzania wolnego czasu. Propagowanie zdrowego stylu życia, upowszechnienie pływania jako sportu, który w wyjątkowy sposób wpływa na samopoczucie i kondycję fizyczną. Propagowanie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa sportowego, a także pokaz umiejętności pływackich zdobytych dzięki funkcjonowaniu obiektów wodnych i prowadzonym programom powszechnej nauki i doskonalenia pływania.

2. Organizator:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

3. Termin i miejsce zawodów:

17 lutego 2019 r.

Park Wodny ul. Wyszyńskiego 15

Godziny: 10:00 – 13:00

4. Zgłoszenia do udziału w zawodach:

W zawodach biorą udział młodzież i dzieci umiejące pływać ze szkół podstawowych klas I-VIII zgłoszone przez kierowników ekip (przedstawicieli szkół oraz instruktorów nauki pływania) na specjalnych kartach zgłoszeniowych (Załącznik Nr 1).

Podpisane przez kierowników ekip karty zgłoszeniowe na zawody wraz z uzupełnioną przez rodzica/opiekuna prawnego deklaracją ochrony danych osobowych RODO  należy składać do dnia 13 lutego 2019 r. w Parku Wodnym pok. 112 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie chętnych na zawody przez kierowników ekip nie jest równoznaczne ze zgodą rodziców/opiekunów prawnych na udział w zawodach. Brak podpisanej deklaracji przez rodzica/opiekuna prawnego dyskwalifikuje zawodnika z udziału w zawodach.

5. Konkurencje odbywają się w kategoriach z podziałem na wiek oraz płeć:
- A  rocznik 2012

- A1  rocznik 2011

- A2  rocznik 2010

- B  rocznik 2008 - 2009

- C  rocznik 2006 – 2007
- D  rocznik 2005-2004

6. Punktacja konkurencji indywidualnych:

I m-ce – 10 pkt,

II m-ce – 8 pkt,

III m-ce – 6 pkt,

IV m-ce – 5 pkt,

V m-ce – 4 pkt,

7. Każdy uczestnik w walce o punkty może wystartować w dwóch konkurencjach indywidualnych. Istnieje możliwość wpisania uczestnika na kolejne konkurencje jednak te starty będą się odbywały poza konkurencją co oznacza, że w przypadku zajęcia wysokiego miejsca punkty za te starty nie zostaną naliczone do ogólnej klasyfikacji.

8. Zawodnicy, którzy nie zgłoszą się na start po wywołaniu przez spikera lub nie pokonają właściwego dystansu będą nieklasyfikowani (NKL).

9. Organizatorzy w trakcie trwania zawodów zapewniają opiekę ratowniczą (udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej).

10. Wszystkie spory, protesty i odwołania rozstrzyga komisja sędziowska.

11. Wyniki danych konkurencji będą ogłaszane na bieżąco przez spikera zawodów, oraz po zawodach zostaną udostępnione na stronie internetowej www.mosir.lomza.pl

12. Zasady stylów pływackich reguluje PZP – Przepisy FINA.

13. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych i następstw nieszczęśliwych wypadków.

14. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. wszystkich trzech edycjach zostanie uhonorowany nagrodą specjalną.

15. Regulamin obowiązuje od 22 stycznia 2019 r.

 

DO POBRANIA:

1. Załącznik nr 1- Karta zgłoszeniowa

2. Zgoda Rodzica/Opiekuna Prawnego

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.