• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

24 Godzinny Maraton to jedna z największych imprez pływackich w regionie, którą cyklicznie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Podczas poprzedniej edycji w roku ubiegłym blisko 500 dzieci, młodzieży i dorosłych przez dobę przepłynęło 1128 km i 20 m. To mniej więcej tyle ile wynosi dystans wpław z Gdańska do Sztokholmu i z powrotem. VI 24 -godzinny Maraton Pływacki MOSiR Łomża odbędzie się w Parku Wodnym, przy ulicy Wyszyńskiego 15 w dniach 16-17 marca 2019 r. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału wraz z uzyskanym wynikiem!

 

Pływanie to najtańsza do uprawiania dyscyplina sportowa, do której nie potrzeba specjalnego ubrania i ekstra sprzętu, a mająca jednocześnie ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Celem nadrzędnym Maratonu jest wspólna rekreacja i integracja lokalnej społeczności, całych rodzin oraz popularyzacja pływania.

 

W  imprezie udział może wziąć każdy, kto umie pływać i złoży pisemną deklarację. Uczestnicy wchodzą na pływalnię w terminach ustalonych z organizatorem w harmonogramie. Następnie uczestnik w wyznaczonym czasie stara się pokonać jak najdłuższy dystans. Podczas imprezy wyniki będą wprowadzane do programu komputerowego, który sumuje wszystkie przepłynięte dystanse. Umożliwi to wyłonienie zwycięzców w kilku kategoriach.

 

Oprócz indywidualnych startów, można będzie zapisać rodzinę lub stworzyć drużynę, która będzie rywalizowała w kategorii najlepszych drużyn. Do udziału w Maratonie zapraszani są również przedszkolacy i uczniowie klas I-III, którzy są w stanie przepłynąć basen rekreacyjny o długości 12,5 m. Wszystkie przepłynięte dystanse brane są pod uwagę przy ustanawianiu rekordu, który od 2015 roku wynosi 1705 km i 740 m.

 

Zapraszamy do polubienia fanpage MOSiR Łomża na facebooku, gdzie na bieżąco Ośrodek Sportu będzie informować o szczegółach wydarzenia. W połowie lutego na stronie www.mosir.lomza.pl pojawi się regulamin oraz deklaracje zgłoszeniowe do pobrania.

 

Zachęcamy całe rodziny do pracy nad kondycją. Zapraszamy do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalnię przy ulicy Niemcewicza!

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz




SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.