• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przyczynia się do dbania o nasze zdrowe organizując wiele wydarzeń sportowo-rekreacyjnych i gorąco zachęcając do aktywności i ruchu. Imprezy dopasowane są do różnych grup wiekowych i przeznaczone dla całych rodzin.

 

- W 2018 roku nasza jednostka była organizatorem lub współorganizatorem 108 lokalnych wydarzeń, co wymagało nie lada przygotowań i wysiłku, ale opłacało się. Obecnie przygotowujemy się do VI edycji 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego MOSiR Łomża, na który zapraszamy w dniach 16-17 marca do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego. Wcześniej, w niedzielę 17 marca w Parku Wodnym odbędzie się II edycja 2018/2019 „Podstawówki na Fali H2O”. Zawody pływackie przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych i każdego roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem - mówi Andrzej Modzelewski, Dyrektor MOSiR w Łomży.

 

W związku z imprezami dla amatorów i pasjonatów pływania Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do trenowania kondycji na swoich obiektach. W styczniu w łomżyńskim Parku Wodnym padł rekord liczby odwiedzających obiekt. Szczyt miał miejsce w niedzielę 3 lutego. Z usług Parku Wodnego skorzystało tego dnia aż 745 osób!

 

- Sukcesywny wzrost liczby odwiedzin oznacza dla nas, że Mieszkańcy Łomży coraz większą wagę przykładają do jakości swojego samopoczucia, wyglądu, a przede wszystkim zdrowia. Bardzo nas cieszy, że nasze działania przynoszą widoczne efekty- dodaje Dyrektor MOSiR.

 

Zapraszamy do polubienia fanpage MOSiR Łomża na facebooku, gdzie na bieżąco można śledzić wydarzenia z życia Jednostki.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.