• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W niedzielę 17 lutego w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży odbyła się II edycja 2018/2019 zawodów pływackich pod nazwą "Podstawówka na Fali H2O". Jako pierwsi wystąpili zawodnicy szkoły specjalnej w stylu dowolnym na 25 metrów. Uczniowie dali z siebie wszystko i zaprezentowali wspaniałą kondycję pływacką, dzięki czemu wszyscy otrzymali zasłużone medale.


Następnie ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych z Łomży oraz pobliskich miast przystąpiło do rywalizacji w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym. Tego dnia nie zawiedli również kibice, którzy licznie zjawili się na trybunach, by kibicować swoim pociechom. W pierwszej części zawodów odbyły się starty uczniów klas I - III na dystansie 25 metrów stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym. Po startach najmłodszych zawodników do rywalizacji o medale na dystansie 50 metrów w stylach dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym przystąpili uczniowie z klas IV - VIII.

 

Celem zawodów jest popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie do aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego. Trzeba tu podkreślić, że nauka pływania wśród uczniów przynosi wspaniałe efekty. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play oraz stała na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą czasy zdobyte przez zawodników.

Wyniki do pobrania:

Wyniki

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  7

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.