• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

24 Godzinny Maraton Pływacki to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W tym roku organizowana jest już szósta edycja imprezy, której celem jest propagowanie pływania oraz integracja lokalnej społeczności.

 

W pięciu edycjach maratonu wzięło udział blisko 2,5 tys. osób, które łącznie przepłynęły dystans 6803 km i 73 m.

 

Maraton rozpocznie się w sobotę 16 marca punktualnie o godzinie 12.00 w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego 15. W tym dniu obiekt dla uczestników wydarzenia czynny będzie przez 24 godziny.

 

Przypomnijmy, że w wydarzeniu udział może wziąć każdy, kto umie pływać i złoży pisemną deklarację, która dostępna jest na dole strony oraz w recepcji Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Warto się pośpieszyć i wybrać dogodną wolną godzinę z dostępnych na liście startowej – listy dostępne w recepcji Parku Wodnego.

 

W dniu maratonu na wyznaczonym torze 25 metrowego basenu sportowego uczestnik przez 30 minut stara się pokonać jak najdłuższy dystans. Oprócz indywidualnych startów, można zapisać rodzinę lub stworzyć drużynę, która będzie rywalizowała w kategorii najlepszych rodzin i drużyn. Do udziału w maratonie organizatorzy zapraszają również przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy są w stanie przepłynąć basen rekreacyjny o długości 12,5 m. Przepłynięte dystanse przez przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas będą brane pod uwagę przy ustanawianiu rekordu! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału wraz z uzyskanym wynikiem!

Deklaracje do pobrania:

deklaracja dla osoby dorosłej

deklaracja dziecko

Regulamin imprezy:

regulamin
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  8

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.