• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zmiany wprowadzone najpierw w październiku 2017 roku przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w Parku Wodnym przyniosły spodziewane efekty. Samoobsługowe szafki i boksy zwiększają komfort użytkowników i usprawniają funkcjonowanie obiektu. Teraz dostępne są także na Pływalni przy ulicy Niemcewicza 17a!

 

Z Pływalni MOSiR korzystają przede wszystkim uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w ramach lekcji WF. Z myślą o nich utworzone zostały dwa boksy, w których grupy dzieci mogą zostawić swoją odzież wierzchnią i inne przedmioty szkolne, a klucz zostaje pod opieką nauczyciela.

 

Na amatorów pływania czekają 62 szafki samoobsługowe. Przypominamy, że aby skorzystać z szafki  w szatni należy posiadać zwrotną monetę 2 zł, pozwalającą na uruchomienie mechanizmu zamka i wyjęcie kluczyka po zamknięciu. W kasie obiektu można zakupić żeton za symboliczne 1zł. Reklamówki na obuwie wydawane są bezpłatnie.

 

Szatnie w strefie suchej są monitorowane.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Pływalnia MOSiR Łomża

Ul. Niemcewicza 17a

Tel. tel. 86 216 01 08

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  9

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.