• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił dzieci z łomżyńskich przedszkoli i szkół na łomżyńskie bulwary.

 

Dzieci przygotowania do powitania wiosny rozpoczęły już kilka dni temu od samodzielnego wykonania Marzanny. W czwartek na bulwarach przy Porcie Łomża dzieci żegnały zimę śpiewem i wierszami, a także szukały odpowiedzi na wiosenne zagadki. W trakcie ceremonii pożegnania zimy odbył się również konkurs na najładniejszą Marzannę. Ostatecznie wszystkie wrzucone były bez żalu do ogniska. Ta stara, lubiana przez najmłodszych tradycja ma na celu przywołanie wiosny.

 

W organizację uroczystości powitania wiosny włączyło się się również Nadleśnictwo Łomża. Na ich stoisku najmłodsi mogli poznać wiele ciekawostek przyrodniczych, które niesie ze sobą wiosna. Otrzymały także materiały edukacyjne i kolorowanki. Dziękujemy także niezawodnej Grupie Ratowniczej Nadzieja, która zaprezentowała wyposażenie Ambulansu. Ratownicy przekazali dzieciom wskazówki dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Radość wzbudziła możliwość włączenia na chwilę sygnałów dźwiękowych karetki. Uczestnicy mieli także możliwość zwiedzenia "Portu Rzecznego" oraz poznania wykorzystywanego tam sprzętu. Kolejna atrakcją, którą zapewniła Planeta Asów było malowanie buziek. Wszystkie dzieci otrzymały od MOSiR specjalnie przygotowane na tę okazję pamiątkowe dyplomy.

 

Mamy nadzieję, że po takim wspaniałym przegonieniu zimy teraz czekają nas już tylko słoneczne dni.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.