• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Celem rozgrywek jest wyłonienie najlepszej klubowej drużyny Młodziczek w Polsce. Półfinały oraz turniej finałowy prowadzone są przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

 

Turniej rozegrany został w sobotę 23 marca na boisku sztucznym Zespołu szkół Mechanicznych w Białymstoku. Brały w nim udział najlepsze drużyny wyłonione z gier grupowych wojewódzkiej Ligi Młodziczek: MOSiR Łomża, Włókniarz Białystok, EkoSport Białystok i Forty Piątnica. Mecze odbyły się systemem każdy z każdym 2x 15 minut. Z czterech drużyn dwie awansowały do rozgrywek na poziomie makroregionalnym, natomiast pozostałe będą uczestniczyły w rozgrywkach na szczeblu naszego województwa. W najbliższą niedzielę 31 marca nasze Młodziczki MOSiR Łomża zmierzą się w Ząbkach ze Stomilem Olsztyn, Tęczą Bydgoszcz oraz Ząbkownią Ząbki.

 

Klasyfikacja:

I miejsce Włókniarz Białystok

II miejsce MOSiR Łomża

III miejsce Ekosport Białystok

IV miejsce Forty Piątnica

 

Drużyna MOSiR Łomża grała w składzie: Ola Wyrzykowska (bramkarka),  Nina Mioduszewska, Wiktoria Konert, Oliwia Lubak, Wiktoria Nerkowska, Kasia Bukowska, Ola Grabowska, Ania Dzbeńska, Zuzanna Kowalczyk, Ola Bączek, Ania Popkowska, Gabriela Ramatowska, Natalia Chrzanowska. Bramki strzeliły: Nina Miodszewska i Oliwia Lubak.

 

-  Zespół odniósł ogromny sukces- cieszy się Dariusz Narolewski, trener żeńskiej drużyny piłkarskiej MOSiR Łomża. – Dziewczyny trenują od niedawna, a na sobotnich eliminacjach straciły tylko jedną bramkę. Już do pierwszego meczu wyszły na boisko zmotywowane do walki i to pozytywne nastawienie utrzymały przez cały turniej - dodaje.

 

Zespołowi gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na murawie!

https://podlaskizpn.org/final-rozgrywek-podlaskiego-zpn-w-kategorii-mlodziczki/

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  19

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.