• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Otwartość, umiejętność pracy w zespole, wiara we własne możliwości i realizację zamierzonych celów – to cechy, które dzieci i młodzież zyskują dzięki regularnej aktywności fizycznej. Rozpocznij sportową przygodę w programie Lekkoatletyka dla Każdego!

 

Program Lekkoatletyka dla każdego! powstał z potrzeby popularyzacji lekkiej atletyki  jako sportu pierwszego kontaktu wśród dzieci i młodzieży. Jest to sport atrakcyjny, niosący wiele radości młodszym dzieciom, a młodzieży dający satysfakcję z aktywności fizycznej, rywalizacji z rówieśnikami i zdobywania nowych umiejętności.  

 

Program Lekkoatletyka dla Każdego! jest skierowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Zajęcia ruszają 2 kwietnia i będą odbywały się na stadionie MOSiR przy ulicy Zjazd w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16.30. Dziewczętom i chłopcom zapewniamy udział w cyklu testów i zawodów lekkoatletycznych. Jest to również pierwszy etap selekcji i naboru najmłodszych zawodników oraz identyfikacji talentów po to, aby jako seniorzy osiągali pełnię swoich możliwości i  reprezentowali Polskę na światowych arenach! Pamiętajmy, że regularne uprawianie sportu wzmacnia cechy pomagające osiągnąć sukces w życiu.

 

Dzięki finansowaniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, zaangażowaniu jednostek samorządu terytorialnego oraz wsparciu sponsorów: firmy Nestlé Polska i PKN Orlen wszystkie zajęcia w programie są bezpłatne.

 

Więcej informacji na stronie: www.lekkoatletykadlakazdego.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  4

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.