• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzej Modzelewski zapraszają na otwarcie sezonu rowerów miejskich! W programie m.in. wyścig rowerowy na nowym odcinku ulicy Zawadzkiej, gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek mydlanych, fotobudka, bezpłatna wata cukrowa i popcorn. Zapisy na wyścig ŁoKeRami potrwają od 16 do 24 kwietnia do godz. 14:00 (liczba miejsc ograniczona) i prowadzone są przez MOSiR. Impreza odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2019 r. w godz. 17:00-20:00 przy nowym odcinku ul. Zawadzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Przykoszarową.

 

Wyścig zaplanowany jest na dystansie ok. 1,5 km na rowerach Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. Zawody rozegrane zostaną z podziałem na kobiety i mężczyzn  (po 20 zawodników i zawodniczek). W przypadku nie zgłoszenia się do dnia 24 kwietnia 20 osób danej płci, lista startowa może zostać uzupełniona według kolejności zgłoszeń. Zdobywcy miejsc I-III otrzymają puchary, a wszyscy uczestnicy wyścigu pamiątkowe medale. Zgłoszenia do udziału w zawodach będą przyjmowane pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz osobiście w sekretariacie  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, ul. Zjazd 18. Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin dostępne są poniżej w załącznikach do pobrania.

W ramach wydarzenia przewidziano również liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy!!!

 

Do pobrania:

1. Regulamin

2. Deklaracja uczestnictwa

3. Trasa

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.