• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Dobra wiadomość dla mieszkańców Łomży. Od poniedziałku 15 kwietnia sezon 2019 w Porcie Łomża jest już otwarty! Nowy sezon to mnóstwo atrakcji oferowanych na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią. Przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki rekreacyjne i zachęcają do wypoczynku.

 

Port Łomża przyciąga wspaniałymi widokami na Narew i ofertą wodnych atrakcji. Inauguracja nowego sezonu to dla aktywnych łomżyniaków okazja do bliższego zapoznania się z wodną turystyką. MOSiR oferuje profesjonalny sprzęt – rowery wodne, kajaki, kanadyjki, łodzie z silnikiem elektrycznym i spalinowym. Port rzeczny z wypożyczalnią sprzętu wodnego otwarty jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00-21.00. Cumowanie łodzi i skuterów w porcie do 2 godzin jest nieodpłatne. Na terenie Portu funkcjonuje także wypożyczalnia rowerów.  

 

W ubiegłym roku pole kempingowe MOSiR Łomża przy ul. Żydowskiej odwiedzili turyści m.in.: z Francji, Niemiec, Szwecji, a nawet z tak odległych miejsc jak Australia czy Stany Zjednoczone. Można tutaj skorzystać z bezpiecznej przystani, sanitariatów i natrysków, zatankować wodę, doładować akumulatory.

 

Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu MOSiR przygotował zadaszone miejsce przeznaczone do odpoczynku i bezpłatnego grillowania.

 

Zapraszamy!

 

Tereny sportowo rekreacyjne nad Narwią – Port Łomża

ul. Żydowska 10

tel 784 001 446, 86 444-10-11

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Cennik dostępny jest w linku poniżej:

http://www.mosir.lomza.pl/index.php/cenniki/49-cennik-portu-rzecznego-nad-narwia-oraz-pola-namiotowego

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.