• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Dni Otwarte są elementem kampanii #EUinmyregion, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim. W tym roku akcji towarzyszy jubileusz 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. W ramach obchodów DOFE łomżyński MOSiR przez trzy kolejne dni będzie zachęcał do aktywnego spędzania czasu na obiektach współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

 

Dni otwarte w Miasteczku Ruchu Drogowego, ul. Mazowiecka

10 maja w godz. 12.00 – 13.30

Dzieci będą uczyły się znaków i dowiedzą się co trzeba zrobić, żeby móc zdać kartę rowerową. Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji wyjaśni jak bezpiecznie korzystać ze ścieżki rowerowej i kto może się na niej znajdować. Uczestnicy poznają zasady prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym z wykorzystaniem infrastruktury miasteczka. Zapraszamy z własnymi rowerami!

 

Dni otwarte w Parku Wodnym, ul. Wyszyńskiego

11 maja w godz. 10:00 – 12:00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń” i Akademia Nurkowania „Konik Morski” zapraszają na pokaz nurkowania połączony z możliwością zejścia pod wodę przez uczestników w asyście nurków. Atrakcja jest bezpłatna. Wystarczy kupić standardowy bilet wstępu do Parku Wodnego.

 

Dni otwarte w Porcie Łomża, ul. Żydowska

12 maja w godz. 10.00-15.00

Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego  znajdującego się na wyposażeniu Portu Łomża w promocyjnej cenie. Na chętnych czekają rowery wodne, kajaki i kanadyjki!

 

Zapraszamy!

 

Więcej informacji na stronie www.dniotwarte.eu

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.