• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zainaugurowana we wrześniu ubiegłego roku XXIII edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Łomży zostanie dzisiaj wznowiona po przerwie zimowej. Organizatorem łomżyńskiej edycji Czwartków Lekkoatletycznych jest Zarząd Wojewódzki TKKF w Łomży.

 

W zawodach udział biorą uczniowie szkół podstawowych, którzy rywalizują w biegach na 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, w skoku w dal, skoku wzwyż i rzucie piłeczką palantową. Finał miejski Czwartków Lekkoatletycznych zaplanowano na 30 maja 2019 roku, a najlepsi zmierzą się w finale krajowym.

 

Poza Czwartkami LA na stadionie MOSiR w miesiącu maju odbywać się będą zawody organizowane przez Łomżyński Miejski Szkolny Związek Sportowy i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie rywalizować będą m.in. w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym, a także wezmą udział w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Celem cyklu imprez dla dzieci i młodzieży jest promowanie systematycznej pracy prowadzącej do osiągania wartościowych rezultatów sportowych. Ale pamiętajmy, że najważniejsza w tym wszystkim jest współpraca z dzieckiem na takim poziomie, aby zachęcić je do zdrowego stylu życia poprzez aktywność ruchową. W najprostszej formie lekkoatletyka sprawia przyjemność i daje ogromną satysfakcję.

 

Więcej informacji u organizatorów zawodów.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.