• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Żeglarstwo to pasja, dzięki której zdobywamy nowe umiejętności i kształtujemy charakter. Jest także świetnym sposobem na spędzenie wakacji! Łomżyński Klub Żeglarski Zefir we współpracy z MOSIR od lat organizuje dla młodzieży obozy żeglarskie na Jeziorze Rajgrodzkim.

 

Klub Żeglarski Zefir i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przedkładają program w zakresie upowszechniania sportów wodnych, a w szczególności żeglarstwa i kajakarstwa wśród młodzieży szkolnej. 

 

Obóz szkoleniowy to wakacje dla młodzieży, która chce zdobyć uprawienia do prowadzenia jachtu. Uczestnicy nie muszą posiadać doświadczenia, ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 14 roku życia i podstawowa samodzielność. Profesjonalna kadra instruktorska czuwa nad bezpieczeństwem załóg, jednocześnie ucząc ich najważniejszych umiejętności żeglarskich. Program obejmuje pełen kurs na stopień Żeglarza Jachtowego oraz egzamin przed Komisją Polskiego Związku Żeglarskiego. Uzyskany patent uprawnia do prowadzenia jachtów na wodach śródlądowych.

 

Na obóz żeglarski zapraszamy do Rajgrodu w okresie od 30 czerwca do 13 lipca. Ośrodek położony jest przy szkole podstawowej nad samym brzegiem jeziora. Klub Żeglarski Zefir zapewnia uczestnikom zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opiekę ratowniczą, korzystanie ze sprzętu wodnego, wykwalifikowaną kadrę i szkolenie do egzaminu.

 

Trzeba się śpieszyć, bo zostały już ostatnie miejsca!

 

ZGŁOSZENIA:

Klub Żeglarski Zefir

ul. Chopina 2/12, 18-400 Łomża

tel. 86 2163202 lub 516 942 533.

Zapraszamy!

 

 

           

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  8

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.