• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Podczas rozgrywek XIX edycji turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Anna Popkowska, reprezentantka drużyny dziewcząt MOSiR Łomża U-12, została nagrodzona Zieloną Kartką Fair Play

            

Wyróżnienie to przyznaje Polski Związek Piłki Nożnej, który chce promować w ten sposób pozytywne zachowania tych, którzy podczas boiskowej rywalizacji pamiętają o uczciwości i postępowaniu w duchu fair play. Jak w 2017 r. mówił, ówczesny dyrektor sportowy PZPN Stefan Majewski, zielona kartka to projekt sportowy, ale także wychowawczy. Chcemy nauczyć dzieci postawy fair na boisku oraz szacunku do arbitrów.

 

Protoplastami takiego rozwiązania są Włosi, którzy jako pierwsi, pozytywne zachowania zaczęli nagradzać „zieloną kartką”. Na poziomie senatorskiej piłki, „debiutantem” w tej kategorii jest Cristian Galano, który w trakcie spotkania pomiędzy Virtus Entella – Vicenza (Serie B), przyznał się sędziemu, że żaden z przeciwników nie przeciął jego podania, w związku z czym anulowano wcześniej przyznany rzut rożny. Istotne jest również to, że sędziowie nie pokazują kartki fizycznie, a jedynie opisują takie zdarzenie w protokole pomeczowym.

 

Serdecznie gratulujemy Annie Popkowskiej wyróżniającej postawy na boisku!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  50

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  112

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.