• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W dniach 5-06 lipca 2019r. na obiekcie sportowym „Orlik 2012” w Pniewie odbyła się V edycja Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża. Zawody trwały dwa dni i cieszyły się dużym zainteresowaniem okolicznych kibiców! 

 

Do rywalizacji przystąpiło 16 ekip liczących łącznie 190 zawodników: KS BIEL SONAROL, 30 PLUS, UNIGLASS, DANTEX, UKS TRÓJKĄT, DEMED, GKS ŁOMŻA, ELMAX DACHY ST., SKILLSQUAD, FC SZEJKER, KS MODZELE, DESENIORS I, DESENIORS II, BTS SZYMAŃSCY, MARIOTRANS, ZEROKREATYWNOŚCI. Pierwszego dnia mecze rozgrywane były w czterech grupach systemem „każdy z każdym”. Drugiego dnia drużyny, które awansowały, stworzyły dwie grupy. Do półfinału awansowały dwie najlepsze ekipy z każdej grupy.

 

Mecze półfinałowe przyniosły wiele emocji, do rozstrzygnięcia obu spotkań niezbędne okazały się rzuty karne. Drugie miejsce w V edycji Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża zajęła drużyna BTS SZYMAŃSCY, która w finałowym spotkaniu minimalnie uległa obecnemu mistrzowi I ligi MLPN MOSIR Łomża KS BIEL Jeziorko, najniższe miejsce na podium przypadło drużynie FC SZEJKER określonej przez innych uczestników mianem "czarnego konia" turnieju. Tuż za podium uklasyfikowała się drużyna UNIGLASS-u, która brązowy medal przegrała w rzutach karnych.

Wyróżnienia indywidualne:

Król strzelców: Marcin Szeligowski (FC SZEJKER)
Najlepszy zawodnik turnieju: Marcin Sawko (KS BIEL SONAROL)
Najlepszy bramkarz: Artur Ciecierski (FC SZEJKER)

 

Puchar dla zwycięzców, nagrody indywidualne oraz upominki dla wszystkich zwycięzców ufundował Wójt Gminy Łomża - Piotr Kłys i ELMAX DACHY.

 

Pomysłodawcą i organizatorem „V Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża” był animator kompleksu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012” - Radosław Jemielity, który podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kieruje również do Urzędu Gminy Łomża, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz sędziego Damiana Tanajewskiego.

 

Już teraz zapraszamy na VI edycję Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża, która odbędzie się w przyszłoroczne wakacje.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  22

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.