• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Problem niedoboru kadry ratowników wodnych dotyczy całej Polski. Z roku na rok spada liczba chętnych do zdobycia uprawnień, a osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie wybierają pracę poza granicami kraju zapewniającą wyższe wynagrodzenie. Jednocześnie nowelizacje przepisów narzuciły zwiększenie liczby ratowników wodnych zapewniających stałą kontrolę wyznaczonego obszaru. Z przyczyn niezależnych od łomżyńskiego MOSiR również Park Wodny zmuszony był zmienić godziny funkcjonowania.

 

Obecnie Pływalnia przy ulicy Niemcewicza 17a jest nieczynna z powodu przerwy technologicznej. Planowana przerwa odbywa się raz w roku i potrwa do września. Wyłączenie Pływalni i przeprowadzenie jej konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy obiektu basenowego. W tym czasie zapraszamy do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego 15 oraz do strefy letniego parku rozrywki z otwartymi basenami zewnętrznymi zlokalizowanego obok Parku Wodnego. Baseny zewnętrzne czynne są przy sprzyjającej pogodzie 7 dni w tygodniu w godzinach 11.00-19.00.

 

W okresie do 14 sierpnia Park Wodny MOSiR Łomża przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-21.00, natomiast w soboty i niedziele od 10.00-22.00. 4 sierpnia (niedziela)- obiekt czynny będzie w godz. 14.00-22.00. Od godz. 12.00 zapraszamy do kibicowania zawodnikom z całej Polski podczas VI Triathlonu MOSiR Łomża na bulwarach przy ul. Żydowskiej. 15 sierpnia (czwartek) obiekt będzie nieczynny z powodu święta. Wszystkie zmiany uaktualniane są na bieżąco na stronie www.mosir.lomza.pl. W połowie sierpnia przekazana zostanie informacja dotycząca dalszych godzin funkcjonowania Parku Wodnego w okresie wakacyjnym.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprasza za niedogodności związane ze zmianą godzin funkcjonowania obiektów wodnych i jednocześnie zachęca osoby zainteresowane pracą na stanowisku ratownika do składania ofert.  Aby pracować w tym zawodzie należy przejść profesjonalny kurs i zdobyć uprawnienia. Istnieje możliwość zrefundowania kursu dla osób, które zobligują się do pracy w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Do szkolenia mogą przystąpić osoby pełnoletnie lub osoby, które ukończyły 17 rok życia, pod warunkiem, że w momencie ukończenia szkolenia i przystąpienia do egzaminu końcowego będą mieć ukończone 18 lat. W tym zawodzie nie ma górnej granicy wiekowej i można pracować dopóki zdrowie i umiejętności pływackie pozwolą. Trzeba pamiętać, że jest to praca wymagająca ogromnej odpowiedzialności, ale także dająca mnóstwo satysfakcji. Więcej informacji dostępnych jest w Dziale Kadr MOSiR pod numerem telefonu 86 215 06 05. Zapraszamy także na spotkanie osobiste w siedzibie MOSiR przy ulicy Zjazd 18.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  56

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.