Kolejna edycja Deblowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łomża już za nami. W zmaganiach, które rozgrywane były na kortach MOSiR przy ul. Zjazd 18 wzięło udział siedem par deblowych.

Turniej rozgrywany był w kategorii open (turniej główny oraz "pocieszka" dla par, które przegrały swoje pierwsze mecze). Fani, którzy zgromadzili się na kortach MOSiR podziwiali wysoki poziom rozgrywek, gdyż wielokrotnie o zwycięstwie decydował tie-break. Warto wspomnieć, że w spotkaniu finałowym naprzeciw siebie stanęli „mistrz” i „uczeń”, mowa oczywiście o trenerze i założycielu UKS „Return” Łomża Tomaszu Waldzińskim (grającym w parze z Wojciechem Bubieniem - trenerem z USA) i jego podopiecznym Aleksandrze Durzyńskiej i Wiktorze Kosowskim, który obecnie jest jednym z lepiej zapowiadających się zawodników w Polsce. Spotkanie finałowe ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:0 dla drużyny reprezentowanej przez Durzyńską i Kosowskiego, którzy kolejno zwyciężali 7/6 i 6/2. Trzecie miejsce zajęli Agnieszka i Rafał Murawscy z Łodzi, którzy przez okres wakacji trenują z tenisistami z "Return" Łomża. To właśnie oni w półfinale 5/7, 6/2, 17/15 pokonali parę Tadeusza Cieśluka i Jacka Kotowskiego.

Uczestnicy tegorocznej edycji Turnieju Deblowego o Puchar Prezydenta Miasta Łomży otrzymali pamiątkowe medale, wejściówki do Parku Wodnego, a najlepsi puchary oraz zestaw upominków.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!