• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Kolejna edycja Deblowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łomża już za nami. W zmaganiach, które rozgrywane były na kortach MOSiR przy ul. Zjazd 18 wzięło udział siedem par deblowych.

 

Turniej rozgrywany był w kategorii open (turniej główny oraz "pocieszka" dla par, które przegrały swoje pierwsze mecze). Fani, którzy zgromadzili się na kortach MOSiR podziwiali wysoki poziom rozgrywek, gdyż wielokrotnie o zwycięstwie decydował tie-break. Warto wspomnieć, że w spotkaniu finałowym naprzeciw siebie stanęli „mistrz” i „uczeń”, mowa oczywiście o trenerze i założycielu UKS „Return” Łomża Tomaszu Waldzińskim (grającym w parze z Wojciechem Bubieniem - trenerem z USA) i jego podopiecznym Aleksandrze Durzyńskiej i Wiktorze Kosowskim, który obecnie jest jednym z lepiej zapowiadających się zawodników w Polsce. Spotkanie finałowe ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:0 dla drużyny reprezentowanej przez Durzyńską i Kosowskiego, którzy kolejno zwyciężali 7/6 i 6/2. Trzecie miejsce zajęli Agnieszka i Rafał Murawscy z Łodzi, którzy przez okres wakacji trenują z tenisistami z "Return" Łomża. To właśnie oni w półfinale 5/7, 6/2, 17/15 pokonali parę Tadeusza Cieśluka i Jacka Kotowskiego.

 

Uczestnicy tegorocznej edycji Turnieju Deblowego o Puchar Prezydenta Miasta Łomży otrzymali pamiątkowe medale, wejściówki do Parku Wodnego, a najlepsi puchary oraz zestaw upominków.

 
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  9

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.