• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Niedzielnym popołudniem na kompleksie sportowo-rekreacyjnym „Mój Orlik 2012”, rozegrana została VII edycja Otwartych Mistrzostw Łomży w „Piłkarzyki”. W tegorocznych zawodach udział wzięło trzynaście dwuosobowych drużyn, wśród których znaleźli się również zeszłoroczni triumfatorzy! 

 

Poziom rozgrywek oraz wyśmienita pogoda, przyciągnęły znaczną ilość kibiców, którzy żywiołowo dopingowali wspierane przez siebie drużyny. O godzinie 15-tej rozlosowano dwie grupy. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Na spotkania składały się dwie połowy grane do 5 bramek. W przypadku remisu (po jednej wygranej połowie) zawodnicy rozgrywali dodatkową partię. Z grupy A do półfinałów awansowała drużyna MOSiR (komplet zwycięstw) i Arial (jedna porażka w fazie grupowej) natomiast w grupie B awans wywalczyły Charty Afgańskie i Blu.

 

Po pasjonujących spotkaniach półfinałowych, okazało się, że w finale VII Otwartych Mistrzostw Łomży w Piłkarzyki, w szranki ze sobą staną MOSiR i Arial! Zarówno zawodnicy jak i zgromadzeni kibice byli pod wrażeniem wymiany ciosów jaka miała miejsce w trakcie 10 minutowego spotkania finałowego zakończonego wynikiem 2:0. Ostatecznie zwycięzcami VII Łomżyńskich Mistrzostw w Piłkarzyki została drużyna „MOSiR” w składzie Andrzej Modzelewski – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Krzysztof Kozicki. II miejsce zajął Jacek Popielarz i Mariusz Małachowski czyli drużyna „Arial”. Na podium stanęli również Tomasz Śniedko i Mariusz Przestrzelski reprezentujący ekipę „Blu”. Organizatorzy wyróżni również zdobywców IV miejsca, czyli przedstawicieli drużyny o egzotycznie brzmiącej nazwie „Charty Afgańskie” Łukasz Sobuta i Daniel Czartoryski. 

 

Wszyscy startujący w zawodach otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, natomiast zdobywcom miejsc I-IV wręczono puchary, wejściówki do Parku Wodnego oraz drobne nagrody rzeczowe.


Już dziś zapraszamy na przyszłoroczną - VIII -edycję Łomżyńskich Mistrzostw w Piłkarzyki.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  11

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.