• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Pierwszy gwizdek, oznajmujący początek nowego sezonu, rozbrzmi o godzinie 11:00 na Orliku przy ul. Bernatowicza. Jako pierwsi w szranki staną obecni wicemistrzowie I ligi MLPN MOSiR Łomża czyli UniGlass, którzy będą mieli okazję powitać na I ligowych boiskach Budownictwo Szydlik tj. tegorocznego beniaminka. W przerwie między sezonami doszło do wielu zmian kadrowych, tradycyjnie do najciekawszych należą te poczynione przez drużyny z najwyższej ligi, właśnie dlatego wspomnimy o nich w pierwszej kolejności.

 

-----Ruchy transferowe-----

 

Elmax Dachy Super Team → Góralczyk Team
Bartosz Ciuchnicki

 

Widać, że apetyt ekipy Góralczyk Team rośnie w miarę jedzenia. Zdobywcy Pucharu Ligi oraz brązowego medalu MLPN wzmacniają się wszechstronnym zawodnikiem, który w barwach Demed-u oraz Elmax Dachy Super Team-u, uzbierał blisko 60 spotkań na najwyższym ligowym szczebli rozgrywkowym. Dobre warunki fizyczne oraz ponadprzeciętna wytrzymałość kondycyjna, pozwalają stwierdzić, że Bartosz Ciuchnicki nie będzie jedynie uzupełnieniem składu.


UniGlass → Dantex

Kamil Urbanowski 

 

Nie tyle sensacyjny, co zaskakujący transfer w wykonaniu byłego zawodnika obecnych wicemistrzów. Urbanowski w granatowych barwach rozegrał 25 oficjalnych spotkań. To że grał głównie w sezonie 2016/17 nie zmienia faktu, że obrońca tego pokroju zapewni więcej spokoju bramce bronionej przez Dominika Walczyka.

 

BTS Szymański → Demed

Adrian Walendziewski i Damian Zygmund

 

Transfer tych dwóch zawodników dobitnie świadczy o tym jak duże zmiany czekają nas w nadchodzącym sezonie. Dwaj podstawowi zawodnicy prowadzonej przez Karola Szymańskiego, po spadku do II ligi przenieśli się do drużyny Demed-u. Walendziewski od sezonu 2015/16 rozegrał 79 spotkań, w których zdobył 16 bramek, nieco gorzej prezentuje się bilans Damiana Zygmund tj. 28/1.

 

BTS Szymański → Budownictwo Szydlik
Grzegorz Tyborowski

 

Zbroją się też tegoroczni beniaminkowie. Budownictwo Szydlik, które czeka ciężka przeprawa już w I kolejce obecnego sezonu, liczy, że przemyślane transfery pozwolą im na skuteczne stawienie oporu nawet najsilniejszym drużynom I MLPN. Mowa tu o kilku ligowych debiutantach a przede wszystkim o Grzegorzu Tyborowskim, który w latach 2015 – 2019 grał dla drużyny BTS Szymański ( 55/4).

 

UniGlass → DeSeniors
Paweł Zych

 

DeSeniorsi to jedna z tych drużyn, która stawia na stabilizację składu. Świadczy o tym fakt, że praktycznie większość zawodników reprezentujących ich barwy rozegrało blisko 100 spotkań w MLPN, wydawać więc by się mogło, że transfer nowego zawodnika, może zaburzyć te niespotykane osiągnięcie, jest jednak zgoła inaczej. Paweł Zych, który od nowego sezonu będzie biegał po murawie obok Makowskiego czy Ostrowskiego, jest jednym z weteranów MLPN. 107 oficjalnie rozegranych spotkań i 8 zdobytych w tym czasie bramek, są potwierdzeniem tego, że nowy nabytek „Seniorsów” idealnie wkomponowuje się w ich drużynę.

 

Ostateczną listę zgłoszeniową należy dostarczyć sędziemu przed rozegraniem swojego spotkania w ramach I kolejki. Istotny jest także fakt, że w związku ze zmianą obowiązującego regulaminu (w szczególności kar indywidualnych) każda z drużyn ma prawo zgłosić do rozgrywek maksymalnie 20 zawodników.

 


* Informacje o opisanych transferach pochodzą od zainteresowanych drużyn, jeśli chcesz poinformować nas o innych ciekawych ruchach transferowych pisz na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  23

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.