• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Podlaski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zawiadomił wszystkie drużyny o powołaniach na spotkania Kadry, które odbędą się w dniach 21-23.10.2019 w Cetniewie. Z naszego lokalnego klubu MOSiR Łomża powołania do pierwszej drużyny otrzymały aż cztery zawodniczki, a dwie kolejne znalazły się na liście rezerwowej!

 

Powołania otrzymały:
1. Konert Wiktoria
2. Bączek Aleksandra
3. Popkowska Anna
4. Lubak Oliwia
---(Lista rezerwowa)---
5. Kowalczyk Zuzanna
6. Grabowska Aleksandra

 

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w tym sezonie Wojewódzkie Kadry rywalizujące w kategorii U-14 (roczniki 2006 i 2007) rozegrają cztery turnieje makroregionalne, z których dwa rozgrywane zostaną jesienią, a kolejne dwa wiosną. Do naszego makroregionu przynależą drużyny z Warmińsko-Mazurskiego ZPN, Pomorskiego ZPN, Kujawsko-Pomorskiego ZPN oraz Podlaskiego ZPN. W czasie każdego z turniejów zespoły rywalizować będą ze sobą na zasadzie rozgrywek „każdy z każdym”.

 

Celem rozgrywek jest popularyzacja i upowszechnianie piłki nożnej kobiet w Polsce, podniesienie poziomu wyszkolenia zawodniczek, sportowa rywalizacja drużyn dziewcząt na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej i wyłonienie najlepszego Wojewódzkiego ZPN piłki kobiecej w Polsce w sezonie 2019/2020. Rozgrywki wojewódzkie prowadzą Komisje ds. Rozgrywek/Komisje ds. Piłkarstwa Kobiecego w danym ZPN, a półfinały oraz turniej finałowy prowadzone są przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

 

W pierwszej edycji tych rozgrywek, która miała miejsce w dniach 20-22 września, Kadra naszego województwa bezbramkowo zremisowała z dziewczętami z województwa kujawsko-pomorskiego oraz zanotowała dwie porażki.

 

Trenerami Kadry są Augustynowicz Marcin, Łapińska Aneta oraz Dariusz Narolewski, którzy jednogłośnie podkreślają, że mimo wyników ostatnich spotkań nasza kadra nadal ma duże szanse na zajęcie wysokiego miejsca w ostatecznej klasyfikacji.

 

Wszystkim powołanym zawodniczkom gratulujemy!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.