• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Za zawodniczkami klubu MOSiR Łomża ciężki, lecz satysfakcjonujący miesiąc. Swoje rozgrywki grupowe zakończyła sekcja piłki nożnej Młodziczek, które do spotkań z Ekosport i Włókniarzem Białystok przystępowały jako drużyna do tej pory niepokonana. 


W pierwszym spotkaniu dziewczyny rywalizowały z Ekosport Białystok. Po pierwszej zdominowanej przez MOSiR Łomża połowie, na tablicy wyników widniało 2:0 i nic nie zapowiadało, żeby przeciwnik miał odwrócić losy tego spotkania. Zawziętość, wiara we własne możliwości oraz odrobina szczęścia sprawiła, że rywalki w drugiej odsłonie spotkania strzeliły dwie bramki, tym samym w starciu dwóch najlepiej punktujących zespołów padł remis. Podrażnione stratą punktów, nasze dziewczęta do spotkania z Włókniarzem przystąpiły żądne zwycięstwa. Pewna gra w środku boiska, długie utrzymanie przy piłce i niesamowity przegląd pola pozwoliły dopisać łomżyńskiej drużynie kolejne 3 punkty do ligowego dorobku. Dzięki lepszemu bilansowi bramek w ostatecznej klasyfikacji ligowej MOSiR Łomża zdobył I miejsce, które wypromowało zawodniczki do udziału w wiosennych rozgrywkach makroregionalnych.

Za nami również drugi z czterech turniejów makroregionalnych, w których udział bierze Podlaski Związek Piłki Nożnej. Nasze reprezentantki tj. Konert Wiktoria, Bączek Aleksandra, Popkowska Anna, Kowalczyk Zuzanna oraz Lubak Oliwia znacznie przyczyniły się do dobrej postawy Podlaskiej Kadry ZPN w starciu z grupowymi rywalami. Mimo nie najgorszej gry do tabeli ligowej dopisaliśmy tylko 3 punkty, które wywalczone zostały w niezwykle twardym i pełnym walki spotkaniu z Pomorskim ZPN. Drużyna z Pomorza stawiała bardzo ciężkie warunki i przez większość spotkania zapowiadało się na remis, ale dzięki utrzymaniu koncentracji do ostatniego gwizdka i przebojowości Oliwi Lubak (MOSiR Łomża) podlaskie zawodniczki zdobyły bramkę w ostatniej minucie spotkania. W pozostałych meczach musieliśmy uznać wyższość rywali. W starciu z Kujawsko-Pomorskim ZPN przegraliśmy 2:0 natomiast z Kadrą Warmińsko-Mazurską 1:0. Obecnie tabela prezentuje się następująco:

Miejsce Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty
1 Pomorski ZPN 6 3 2 1 11
2 Warmińsko-Mazurski ZPN 6 3 2 1 11
3 Kujawsko-Pomorski ZPN 6 1 3 2 6
4 Podlaski ZPN 6 1 1 4 4

 

Należy podkreślić, że Kadra naszego województwa należy do najmłodszych w grupie. Przed dziewczynami jeszcze dwa turnieje makroregionalne, które zostaną rozegrane na wiosnę 2020r. Gospodarzem pierwszego z nich będzie Warmińsko – Mazurski ZPN.

Trenerem kadry Podlaskiej Kadry jest nasz klubowy trener Dariusz Narolewski.
Wszystkim zawodniczkom oraz trenerom gratulujemy dobrych wyników!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  11

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.