• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Uczniowie szkół średnich już niebawem będą mogli zmierzyć się w pierwszej edycji 2019/2020 zawodów pływackich organizowanych corocznie przez łomżyński Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody podzielone są na dwie edycje, które odbywają się na jesieni i w okresie wiosennym. Uczniowie rywalizować będą na dystansie 50 metrów w stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymują medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. dwóch edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną. Zawody odbędą się w sobotę 16 listopada na Pływalni MOSiR Łomża przy ulicy Niemcewicza. Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 13.00!

 

Zgłoszeń mogą dokonywać przedstawiciele szkół i instruktorzy nauki pływania wyłącznie na karcie zgłoszeniowej dostępnej do pobrania na dole strony. W związku z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych (RODO) niezbędne jest także dostarczenie podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na przetwarzanie danych dziecka. Dokumenty należy składać do dnia 13 listopada 2019r. w Parku Wodnym pok. 112. Skany dokumentów można także wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA: Karty zgłoszeniowe przyniesione po 13 listopada lub bez załączonych, podpisanych deklaracji dotyczących przetwarzania danych osobowych nie będą przyjmowane.

 

Program godzinowy zawodów udostępniony będzie niebawem na stronie www.mosir.lomza.pl

 

REGULAMIN ZAWODÓW

Otwarte Zawody Pływackie Szkół Średnich

 

1. Cel zawodów:

Popularyzacja pływania wśród młodzieży jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych. Budowanie poprawnej postawy otwartej na aktywności fizycznej, ze szczególnym ukierunkowaniem na pływanie oraz bezpieczeństwo nad wodą. Umożliwienie sprawdzenia umiejętności pływackich zawodnikom. Przegląd umiejętności pływackich w celu wyławiania talentów pływackich wśród młodzieży trenujących w szkołach i sekcjach pływackich. Promowanie zdrowego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem rozbudzania i rozwoju zainteresowań pływackich wśród młodzieży. Integracja między zawodnikami i klubami pływackimi.

2. Organizator:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

3. Termin i miejsce zawodów:

16 listopada 2019r.

Pływalnia MOSiR Łomża, ul. Niemcewicza 17

4. Zgłoszenia do udziału w zawodach:

W zawodach bierze udział młodzież umiejąca pływać ze szkół średnich zgłoszona przez kierowników ekip (przedstawicieli szkół oraz instruktorów nauki pływania) na specjalnych kartach zgłoszeniowych (Załącznik Nr 1). Każda reprezentacja powinna posiadać trenera/opiekuna.

Podpisane przez kierowników ekip karty zgłoszeniowe na zawody wraz z uzupełnioną przez rodzica/opiekuna prawnego deklaracją ochrony danych osobowych RODO  należy składać do dnia 13 listopada 2019r. w Parku Wodnym pok. 112 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie chętnych na zawody przez kierowników ekip nie jest równoznaczne ze zgodą rodziców/opiekunów prawnych na udział w zawodach. Brak podpisanej deklaracji ochrony danych dziecka dyskwalifikuje zawodnika z udziału w zawodach.

5. Konkurencje odbywają się w kategoriach z podziałem na wiek oraz płeć:

50 m st. dowolny chłopcy

50 m st. dowolny dziewczęta

50 m st. grzbietowy chłopcy
50 m st. grzbietowy dziewczęta
50 m st. klasyczny chłopcy

50 m st. klasyczny dziewczęta
50 m st. motylkowy chłopcy

50 m st. motylkowy dziewczęta

6. Punktacja konkurencji indywidualnych:

I m-ce – 10 pkt,

II m-ce – 8 pkt,

III m-ce – 6 pkt,

IV m-ce – 5 pkt,

V m-ce – 4 pkt,

7. Każdy uczestnik w walce o punkty może wystartować w dwóch konkurencjach indywidualnych. Istnieje możliwość wpisania uczestnika na kolejną konkurencję,  jednak te starty będą się odbywały poza konkurencją (PK) co oznacza, że w przypadku zajęcia wysokiego miejsca punkty za te starty nie zostaną naliczone do ogólnej klasyfikacji.

8. Zawodnicy, którzy nie zgłoszą się na start po wywołaniu przez spikera lub nie pokonają właściwego dystansu będą nieklasyfikowani (NKL).

9. Organizatorzy w trakcie trwania zawodów zapewniają opiekę ratowniczą (udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej).

10. Wszystkie spory, protesty i odwołania rozstrzyga komisja sędziowska.

11. Wyniki danych konkurencji będą ogłaszane na bieżąco przez spikera zawodów, oraz po zawodach zostaną udostępnione na stronie internetowej www.mosir.lomza.pl

12. Zasady stylów pływackich reguluje PZP – Przepisy FINA.

13. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych i następstw nieszczęśliwych wypadków.

14. Nagrody

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. dwóch edycjach zostanie uhonorowany statuetką.

15. Regulamin obowiązuje od 4 listopada 2019.

 

DO POBRANIA:

1. Lista zgłoszeniowa

2. Deklaracja RODO

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  8

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.