• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W październiku obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży odwiedzono 18 153 razy!

 

Park Wodny ze Strefą SPA to atrakcyjna propozycja na mapie rekreacyjnej naszego miasta. Celem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży jest zachęcenie do aktywności ruchowej różnych grup wiekowych i w wielu dyscyplinach sportowych. W Parku Wodnym jednostka organizuje m.in. zawody pływackie dla dzieci i młodzieży, rodzinne maratony pływackie, ferie zimowe i letnie wakacje w wodzie, aqua aerobik dla seniorów. W obiekcie prowadzone są także zajęcia przez zewnętrzne firmy z nauki pływania, aqua aerobiku, a także zajęcia w ramach lekcji wychowania fizycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz dla grup przedszkolnych. Filozofia jednostki polegająca na zapewnieniu wysokiej jakości usług w przystępnej cenie przynosi wymierne efekty. Od początku 2019 roku odnotowano już 143 699 wejść do Parku Wodnego!

 

Cieszy świadomość, że Klienci chętnie wracają do Parku Wodnego. Sukcesywny wzrost liczby odwiedzin oznacza, że praca zespołu łomżyńskiego MOSiR jest widoczna, a Mieszkańcy Łomży i okolic coraz większą wagę przykładają do poprawy jakości swojego życia poprzez sport i rekreację.

 

Zapraszamy do polubienia fanpage MOSiR Łomża na facebooku, gdzie na bieżąco można śledzić zapowiedzi lokalnych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych: https://www.facebook.com/mosirlomza/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  10

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.