• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

BiegamBoLubię NOCĄ jest odpowiedzią na rosnącą liczbę biegających osób, które szukając możliwości treningu, biegają po zapadnięciu zmroku. Pomysł zrodził się w ramach współpracy Fundacji Wychowanie Przez Sport oraz kultowej rozgłośni – Radiowej Trójki. Spotkania odbywają w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych”. Jak sama nazwa wskazuje – biegamy NOCĄ. Jeśli trenujecie po zmroku, nie lubicie samotności, chcecie czuć się bezpieczniej i biegać pod okiem profesjonalnych trenerów - serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania w Łomży!

 

Bezpłatne zajęcia w ramach BiegamBoLubię na Stadionie przy ulicy Zjazd trwały od kwietnia do listopada. Akcja ta zaszczepiła w wielu osobach pasję do biegania. Na każdym treningu pojawiało się ponad 30 osób. Dziesiątki przebiegniętych kilometrów, litry potu wylanego na treningach, to wszystko sprawiło, że wielu z podopiecznych, w większym bądź w mniejszym stopniu osiągnęło założone przez siebie cele.

 

Teraz zapraszamy miłośników biegania do udziału w kolejnym sezonie akcji BiegamBoLubię, ale tym razem- NOCĄ! To doskonała forma treningu dla osób, które po całym dniu ciężkiej pracy poszukują biegowych endorfin w doskonałym towarzystwie i bezpiecznych warunkach. Zajęcia są dla wszystkich chętnych, bez względu na poziom przygotowania, odbywają się bezpłatnie i prowadzą je profesjonalni trenerzy z teamów BBL.

 

W ramach BBL Nocą potykamy się od 13 listopada do końca marca, w każdą środę o godz. 18.30 na parkingu przy Bulwarach- Port Rzeczny MOSiR Łomża, ul. Żydowska.

 

Pamiętajcie o odpowiednim ubraniu i zapewnieniu widoczności na drodze! Kurtki z membraną, ocieplane lycry, kominy, rękawiczki, czapki – wszystko po to, aby nie stracić tygodnia czy dwóch z powodu choroby. Jeżeli nie masz odblaskowej kurtki, z pewnością masz odblaskową kamizelkę samochodową, można ją kupić niemal na każdej stacji. Co z tego, że trudniej i wolniej się biegnie, ważne, że auto widzi Cię z kilkuset metrów. To banał powtarzany setki razy, że gdy widzimy samochód nie oznacza to, że kierowca tego pojazdu widzi nas. Już nawet zwykłe opaski na kostki, czerwone światełko przypięte do pasa biodrowego z tyłu i czołówka z przodu znacznie poprawiają naszą widoczność.

 

Źródło: https://biegambolubie-noca.pl/

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  9

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.