• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Nie masz pomysłu na uatrakcyjnienie Wieczoru Andrzejkowego dla swojej pociechy? Chcesz zrobić dziecku niespodziankę na Mikołajki? Skorzystaj z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W przedsprzedaży dostępne są już vouchery na Magiczne Andrzejki 29 listopada i Bajeczne Mikołajki 6 grudnia w MOSiRku! W programie szereg atrakcji i moc zabawy!

 

W piątek 29 listopada w godzinach 17.00-19.00 zapraszamy na Magiczne Andrzejki do Sali Zabaw MOSiRek w Parku Wodnym! W programie gry i zabawy pod okiem doświadczonego animatora, który przeniesie najmłodszych do czarodziejskiego świata wróżb.

 

Na Zabawę Mikołajkową zapraszamy w piątek 6 grudnia. W godzinach 17.00-19.00 w MOSiRku odbędą się warsztaty dekorowania ciasteczek! Na dzieci czekać będzie duży talerz ciasteczek i pierniczków, które dzieci będą ozdabiać wspólnie z animatorem. Ciasteczka można później powiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu… zjeść.

 

Organizator zapewnia wszystkie materiały, wystarczy nabyć voucher na wybrany dzień. Na uczestników czekać będą także słodkie niespodzianki. Oferujemy dwie godziny wspaniałej zabawy za jedyne 14 złotych!

 

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 4-12 lat. Bilety do nabycia są w recepcji Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego 15 w Łomży. Uwaga: liczba miejsc ograniczona tylko do 15, zatem warto się śpieszyć!

 

Sala zabaw MOSiRek mieści się na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-20.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-20.00. Sala zabaw zapewnia przestrzeń, w której dzieci do 12 roku życia mogą bawić się w konstrukcji zabawowej ze zjeżdżalnią i basenem z piłkami. Oprócz tego do dyspozycji maluchów jest mini ścianka wspinaczkowa, piłki do skakania, tunel- dżdżownica i wiele innych przedmiotów umilających czas. W MOSiR-ku istnieje możliwość pozostawienia dziecka, które ukończyło 7 lat na czas zabawy pod opieką animatora bez dodatkowych opłat.

 

Więcej informacji:

Park Wodny

tel. 86 218 06 92

 

Pełna oferta Sali Zabaw MOSIR-ek dostępna jest w linku:

http://mosir.lomza.pl/index.php/cenniki/40-cennik-sali-zabaw-w-parku-wodnym

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz