• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

"Biały Orlik" to doskonała propozycja dla miłośników łyżwiarstwa. Już niebawem rusza kolejny sezon, podczas którego amatorzy jazdy na lodzie będą mogli ślizgać się na tafli miejskiego lodowiska.

 

/Aktualizacja: Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych termin otwarcia lodowiska został przesunięty na środę 11 grudnia. Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage MOSiR Łomża na Facebooku oraz strony www.mosir.lomza.pl, gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje./

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotowuje się do otwarcia lodowiska „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży. Trwają prace związane z przygotowaniem podłoża. Obecnie rozkładany jest system orurowania chłodniczego. Kolejny etap to budowanie tafli lodu, czyli wylewanie kolejnych warstw wody.

 

Mieszkańców na pewno ucieszy fakt, że lodowisko będzie miało powierzchnię większą o 200 mkw niż w roku ubiegłym. Pozwoli to na zwiększenie komfortu jazdy. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 6 grudnia, jednak ostateczna data uzależniona będzie od sprzyjających warunków atmosferycznych.

 

Więcej informacji wkrótce na naszej stronie www.mosir.lomza.pl oraz na facebookowym fanpage MOSiR Łomża.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  7

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.