• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zarys projektu pn. „Łomża – Miasto w którym żyję i pracuję” po ocenie merytorycznej znalazł się na liście rankingowej i zakwalifikował do II etapu konkursu „Rozwój Lokalny”, organizowanego przez Departament Programów Pomocowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, w ramach wsparcia z Funduszy Norweskich. Pozwoli to na przygotowanie i złożenie konkretnego wniosku na zadanie, w którym można otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wykup gruntów i budowę kolejnego etapu nadnarwiańskich bulwarów wraz z plażą miejską.

 

W konkursie „Rozwój Lokalny” złożono ponad 200 wniosków. Do kolejnego etapu  przeszły 54 zarysy projektów, kolejnych czternaście znalazło się na liście rezerwowej. Zarys projektu złożony przez Miasto Łomża został w tym etapie sklasyfikowany na 33 miejscu. W połowie stycznia 2020 roku w Warszawie odbędzie się spotkanie, na którym przedstawione zostaną informacje o harmonogramie i dalszych działaniach w ramach konkursu, które potrwają minimum pół roku. W tym czasie pracownicy Urzędu Miejskiego przygotują już kompletną propozycję projektu przy wsparciu ze strony ekspertów Związku Miast Polskich oraz Instytutu Miast i Regionów.

 

Źródło: um.lomza.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  12

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.