• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Organizatorem II Biegu WOŚP Łomża „Biegamy z sercem” jest Sztab WOŚP Łomża i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Celem 28. Finału jest zebranie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W tym roku Orkiestra skupiać się będzie przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. W biegu może wziąć udział każdy- jest to bieg bez pomiaru czasu, dystans jest symboliczny- liczy się udział i chęć pomocy!

 

W ramach Biegu Charytatywnego przeprowadzone zostaną zawody na dystansach:

  1. Bieg Charytatywny I -1000 metrów dla osób w wieku od 16 roku życia
  2. Bieg Charytatywny II –300 metrów dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia

 

Bieg ma celu zebranie funduszy na cele WOŚP oraz propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez aktywne spędzenie czasu wolnego. Bieg odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020r. na terenie alejek Parku Jana Pawła II. Start i zakończenie biegu zaplanowane są na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR Łomża przy ulicy Wyszyńskiego 15. W biegu może wziąć udział każdy, kto uzupełni formularz zgłoszenia dostępny w linku: http://www.emclat.pl/biegamy-z-sercem/?fbclid=IwAR2eQvhwkaFJFyu-7axDbhI1_MkmvKsQyQ8CQi2TScq84aPGLGHYKkW0AXo

 

Wpisowe wynosi minimum 20zł, które należy wrzucić przed biegiem do wskazanej puszki w Biurze Zawodów. Opłata startowa w całości przeznaczona jest na zbiórkę finału WOŚP organizowanego w Łomży. Zgłoszenia przyjmowane są online do 9 stycznia (potwierdzenie uczestnictwa zostanie odesłane na email w ciągu 24 godzin od wypełnienia deklaracji). Po tym terminie, jeżeli limit miejsc nie zostanie wyczerpany, dodatkowe zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach pracy Biura Zawodów. Bieg odbędzie się w określonym czasie, bez indywidualnego pomiaru czasu.

 

Każdy zarejestrowany uczestnik biegu otrzyma medal na mecie i dyplom uczestnika biegu WOŚP! 

 

Numery startowe należy odebrać w niedzielę 12 stycznia w Biurze Zawodów w godz. 14.00-14.30. Osoba odbierająca musi okazać dokument tożsamości, formularz zgłoszeniowy i podpisać oświadczenie uczestnika biegu o braku przeciwwskazań zdrowotnych do startu w biegu. W przypadku zawodniczek i zawodników niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda na udział w zawodach opiekuna prawnego oraz jego obecność. Start biegu zaplanowany jest o godzinie 15.00, najpierw biegną najmłodsi.

 

Regulamin II Biegu z Sercem WOŚP Łomża - 12 stycznia 2020:

http://www.emclat.pl/wp-content/uploads/2019/12/Regulamin-Biegamy-z-sercem-2-edycja.pdf

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.