• slider3.jpg
 • slider2.jpg
 • slider1.jpg
 • hostel_1000px.jpg
 • parkwodny_1000px.jpg
 • stadion_1000px.jpg
 • lodowisko_1000px.jpg

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka? Zadbaj o zdrowie i relaks swoich bliskich i kup voucher prezentowy do Parku Wodnego ze Strefą SPA! Dodatkowo we wtorek 21 stycznia MOSiR zaprasza Seniorów do Parku Wodnego na bezpłatne zajęcia w wodzie pod okiem doświadczonego instruktora!

 

Dobra kondycja to dobre samopoczucie. Ruch w wodzie jest skuteczny i bezpieczny nawet dla osób z ograniczoną ruchomością, ponieważ wyporność wody powoduje, że ciało wydaje się lżejsze, a stawy odciążone. Regularne ćwiczenia pozwalają zachować gibkość, wysmuklają sylwetkę, redukując tkankę tłuszczową, a równocześnie rozwijają mięśnie. Chcesz zrobić Babci i Dziadkowi niespodziankę z okazji ich święta, a przy okazji zadbać o ich zdrowie? Skorzystaj z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji! Od dzisiaj w sprzedaży dostępne są vouchery upominkowe. Kartę można wykorzystać na wodnych obiektach MOSiR: w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego 15 i na Pływalni przy ulicy Niemcewicza 17a w Łomży o dowolnej porze w godzinach funkcjonowania obiektów. To obdarowany decyduje, kiedy skorzysta z karnetu. Park Wodny to nie tylko basen do pływania z atrakcjami wodnymi-  na I piętrze znajduje się Strefa SPA z tężnią solankową, grotą solną, jacuzzi i saunami!

 

 

Cena vouchera uzależniona jest od wysokości doładowania. W ofercie dostępne są opcje doładowań:

 • 50zł ważne 30 dni lub do wyczerpania wartości,
 • 100zł ważne 60 dni lub do wyczerpania wartości,
 • 200zł ważne 90 dni lub do wyczerpania wartości,
 • 300zł ważne 180 dni lub do wyczerpania wartości,
 • 500zł ważne 270 dni lub do wyczerpania wartości,
 • 900zł ważne 365 dni lub do wyczerpania wartości.

Po wyczerpaniu limitu karta może zostać doładowana. Jednorazowy koszt wykupienia karty to 20 zł. Zakupu vouchera można dokonać w Parku Wodnym.

 

Dodatkowo we wtorek 21 stycznia MOSiR zaprasza Babcie i Dziadków na wspólne, bezpłatne ćwiczenia w wodzie w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego 15 w Łomży! W tym dniu w godzinach od 16.30 do 17.00 odbędą się zajęcia aqua fitness specjalnie przygotowane dla naszych Seniorów. Aerobik w wodzie stanowi formę rehabilitacji po urazach i operacjach, korzystnie wpływa między innymi na układ krwionośny i oddechowy. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor MOSiR Łomża. Udział w zajęciach jest bezpłatny - wystarczy nabyć standardowy bilet wstępu do Parku Wodnego. Jeśli chcesz, aby Twoja Babcia lub Dziadek skorzystali z zajęć wystarczy, że po prostu przyjdą 21 stycznia o godzinie 16.30 do Parku Wodnego. Instruktor będzie na nich czekał przy Recepcji!

 

Więcej informacji w Parku Wodnym. Zapraszamy!

 

Park Wodny MOSiR Łomża

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 15

tel. 86 218 06 92

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.