• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Feryjny Turniej Piłkarski Dziewcząt odbył się w niedzielę 2 lutego. W zmaganiach wzięło udział 9 zespołów. W pierwszej fazie drużyny zostały podzielone na grupy, w których rozegrały mecze systemem każdy z każdym.

 

Grupa A

Stomil Olsztyn

Jantar Ostrołęka

Forty II Piątnica

 

Grupa B

MOSiR I Łomża

Stomil II Olsztyn

Ekosport II Białystok

 

Grupa C

Ekosport I Białystok

Forty I Piątnica

MOSiR II Łomża

 

Po fazie grupowej z dorobkiem 8 bramek trafionych,  bez straty bramki (5:0, 3:0) z drużyna MOSiR I Łomża awansowa do Grupy Złotej. W fazie finałowej znalazły się także zespoły Jantar Ostrołęka i Forty I Piątnica-zwycięzcy grup A i C. Spotkania były pełne emocji. Widoczne było zaangażowanie zawodniczek i przemyślane akcje. Ostatecznie, kiedy zabrzmiał ostatni gwizdek, Feryjny Turniej Piłkarski Dziewcząt wygrała drużyna MOSiR I Łomża! Na miejscu II uplasował się zespół Forty I, natomiast III miejsce zajęły zawodniczki Jantaru.

 

Królem Strzelców Turnieju została Ola Bączek z drużyny MOSiR Łomża, Najlepszą Bramkarką Klaudia Oleszczuk z Jantar Ostrołęka, a statuetkę MVP otrzymała Karolina Kulikowska z Forty Piątnica.

 

W konkursie strzałów najlepsza okazała się Oliwia Lubak- zawodniczka MOSiR-u. Podczas turnieju odbył się także konkurs „Mistrza Żonglerki”. Wygrała go Roksana Szczurko z drużyny Stomil Olsztyn żonglując piłką ponad 500 razy!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  30

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  80

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.