• slider3.jpg
 • slider2.jpg
 • slider1.jpg
 • hostel_1000px.jpg
 • parkwodny_1000px.jpg
 • stadion_1000px.jpg
 • lodowisko_1000px.jpg

Drogie Panie, zacznijmy świętowanie wcześniej! Z okazji Dnia Kobiet w czwartek 5 marca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował wyjątkową, limitowaną ofertę na ceremonię w saunie Strefy SPA na I piętrze Parku Wodnego wyłącznie dla płci pięknej! Niegdyś zabiegi cieplne były sposobem na spędzenie wolnego czasu. W łaźniach spotykali się starożytni Rzymianie, plotkowali, dbali o higienę. Obecnie sauna jest metodą na zdrowie i zachowanie urody- oczyszcza organizm z toksyn, uodparnia i hartuje nasze ciało, przyczyniając się jednocześnie do poprawy samopoczucia.

 

Koszt udziału w Wieczorze Saunowym w tym wyjątkowym dniu to jedyne 25zł. Vouchery do nabycia są w recepcji Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego 15 w Łomży. Voucher zawiera cenę i pobyt w Strefie SPA na I piętrze Parku Wodnego, w tym w tężni solankowej i grocie solnej.

 

Na seans zapraszamy punktualnie o godzinie 18.40 w czwartek 5 marca. Uczestniczki po pozostawieniu odzieży wierzchniej i zmianie obuwia w szatni na parterze udają się na I piętro, gdzie w pomieszczeniu górnej recepcji naprzeciw sali fitness będzie na nich czekać osoba prowadząca seans. Tutaj można zostawić rzeczy osobiste i odpowiednio przygotować się do relaksu i oczyszczenia ciała. Tym, co wyróżnia Wieczór Saunowy od indywidualnego pobytu w saunie jest obecność Saunamistrza, do którego zadań należy odpowiednie rozprowadzanie gorącego powietrza po wnętrzu sauny. Używa przy tym odpowiednio dobranych olejków eterycznych. Prowadząca przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej sprawi, że ten wieczór pozwoli na zmysłową chwilę odpoczynku, relaksu i odprężenia. Podczas wieczoru na Panie będzie czekać stolik z owocami oraz woda z miętą i cytryną w celu uzupełnienia elektrolitów i nawodnienia. W ramach wcześniej wykupionego biletu wstępu każda z uczestniczek będzie miała możliwość skorzystać ze specjalnie przygotowanych na tę okazję maseczek oraz peelingu.

 

Przypomnijmy kilka zasad przebywania w saunie:

 • oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie mają przeciwwskazań do korzystania z sauny;
 • przed wejściem do sauny należy zdjąć biżuterię, wziąć prysznic z użyciem mydła i wytrzeć ciało;
 • do sauny wchodzimy bez obuwia;

 •  ręcznik kładziemy pod każdą część ciała mającą kontakt z drewnem sauny, również pod stopy;

 •  po wyjściu z sauny należy umyć ciało ciepłą wodą, a następnie schłodzić zaczynając od stóp.

   

Uwaga: warto się śpieszyć, ponieważ oferta limitowana!

 

Więcej informacji:
Park Wodny

ul. Wyszyńskiego 15
86 218 06 92

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  12

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  19

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.