• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zbliża się sezon ratowniczy, czyli odpowiedni czas na rozpoczęcie kursów. Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży ogłaszają właśnie nabór na kurs ratownika wodnego. Młodsi chętni, którzy chcą rozpocząć przygodę z ratownictwem, a nie mają ukończonych 18 lat, mogą wziąć udział w kursie młodszego ratownika WOPR i ratownika wodnego WOPR.

 

W przypadku kursu ratownika wodnego organizatorzy proponują profesjonalne szkolenie według nowego programu obowiązującego od 2012 roku. Do tego szkolenia mogą przystąpić osoby pełnoletnie lub osoby, które ukończyły 17 rok życia, ale pod warunkiem, że w momencie ukończenia szkolenia i przystąpienia do egzaminu końcowego będą mieć ukończone 18 lat. Szkolenie przygotowuje do wykonywania ratownictwa wodnego i do podejmowania działań ratowniczych. Uczestnicy uzyskają stopień zawodowy uprawniający do pracy w charakterze ratownika wodnego.

 

Młodsi chętni, którzy chcą rozpocząć przygodę z ratownictwem, a nie ukończyli jeszcze 18 lat, mogą zgłosić się do udziału w kursie młodszego ratownika WOPR i ratownika wodnego WOPR. Pierwszy przeznaczony jest dla młodzieży w wieku powyżej 12 roku życia, która pasjonuje się pływaniem, bezpieczeństwem wodnym i chce zdobyć umiejętności niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia życia bądź zdrowia w wodzie. Kurs Ratownika WOPR jest wariantem dla osób powyżej 16 roku życia, które zdobyły już stopień Młodszego Ratownika WOPR i chcą polepszyć swoje umiejętności. 

 

Spotkanie organizacyjne dotyczące szkolenia odbędzie się 5 kwietnia 2020 roku o godz. 9:00 na terenie Pływalni Miejskiej przy ul. Niemcewicza w Łomży.

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 662 014 662 oraz poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie www.woprlomza.pl w zakładce oferta – kursy ratownicze.

 

Źródło: woprlomza.pl i mylomza.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  9

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.