• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Prezydent Łomży zwołał posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego poświęcone koronowirusowi SARS Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Zgodnie z komunikatem Prezesa Rady Ministrów, najbliższe dwa tygodnie mają być czasem szeroko zakrojonych działań profilaktycznych, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Prezydent Łomży zdecydował o zamknięciu od 12 marca do odwołania obiektów sportowych, w tym m.in. Parku Wodnego przy ul. kard. Wyszyńskiego, Pływalni przy ul. Niemcewicza, kompleksów „Moje Boisko – Orlik 2012”, Stadionu Miejskiego, a także o odwołaniu wydarzeń w instytucjach sportu i kultury Miasta Łomża.
 

W przypadku konieczności załatwienia spraw w jednostkach miejskich rekomendowane jest korzystanie z możliwości ich załatwienia drogą elektroniczną bądź telefoniczną oraz dokonywanie czynności płatniczych poprzez bankowość elektroniczną.


Od początku lutego, czyli od chwili pojawienia się informacji o możliwości dotarcia koronawirusa do Polski, władze Łomży współpracują ze wszystkimi służbami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo epidemiologiczne. Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, funkcjonujące w strukturach Urzędu Miejskiego, jest w stałym kontakcie z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa oraz Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego, pełniąc całodobowe dyżury pod numerem telefonu 86 2156722.


Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://um.lomza.pl/

 

Źródło: um.lomza.pl 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.